Глянець / Міс / Через переможницю конкурсу "Міс Японія" зчинився гучний скандал (ФОТО)

11:57, 29.03.2015

 друкувати

закрити
У Японії королеву краси розкритикували за "недостатньо японську зовнішність". ЗМІ зазначають, що переможниця конкурсу "Міс Японія" повинна представити Країну Висхідного Сонця на наступному конкурсі "Міс Всесвіт", проте дуже багато японців залишилися незадоволені результатами і вважають, що "напівкровка" не зможе гідно представити їх країну на вельми престижному міжнародному заході.

xfx-jm2ywha.jpg (21.33 Kb)

Деякі критики звертають увагу на походження переможниці Міс Всесвіт Японії. Мати дівчини - японка, а от батько - афроамериканець, що, очевидно, і викликало расистські зауваження.

ofobi3r0utw.jpg (40.41 Kb)

Дівчині довелося виправдовуватися перед критиканами. Своєю рольовою моделлю вона називає співачку Мерайю Кері, мати якої ірландського, а батько - афроамериканського і венесуельського походження. У відповідь на це дівчина запевняє, що попри "неяпонські" риси обличчя, вона є істинною представницею і носієм культури рідної країни. Аріана народилася в Нагасакі, навчання пройшла в Сполучених Штатах, а закінчивши його, прийняла рішення повернутися на батьківщину.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: Аліна Завальська вперше вийшла в світ після народження первістка (ФОТО)

ef9xa0vfnee.jpg (39.54 Kb)

Опубліковано 11:57, 29.03.2015, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/miss/13568u-yaponii-stavsya-guchnii-skandal-na-konkursi-mis-yaponiya-foto.html

 друкувати

закрити