Глянець / Обкладинка / Епатажна Maruv прикрасила обкладинку глянцю

20:16, 15.03.2019

 друкувати

закрити
Вийшов свіжий випуск журналу "Отдохни", обкладинку якого прикрасила епатажна MARUV. В інтерв'ю артистка розповіла про родину, знайомство з чоловіком, ревнощі і свій образ.

5850_0pr1chp2.jpg (168.19 Kb)

ЯК НАРОДИВСЯ ОБРАЗ MARUV
Я різна - буває, коли мені сумно, хочеться поплакатись; буває закохана і мені хочеться помріяти... Це як арт-терапія. Хтось малює, хтось танцює, а я пишу пісні. І зараз у мене нові емоції, вони втілюються в образі MARUV на сцені і в кліпах.

ПРО ЗНАЙОМСТВО З ЧОЛОВІКОМ
Ми познайомилися з Сашком в стрип-клубі, в якому я працювала вокалісткою. Він прийшов до нашого спільного друга-кальянщики. Той мені каже: "Зараз прийде хлопець - два метри зросту, баскетболіст, завидний жених, у нас всі за ним бігають...". Ми познайомилися, і хоча спочатку мені не сподобалися його вульгарні жарти, ми почали спілкуватися. Це тривало близько року. Потім ми почали зустрічатися. Саша зустрічав мене з роботи і проводжав додому, а коли вахтерка його не пускала, то ліз по водостічній трубі. Така ось романтика (сміється).

ПРО ВЕСІЛЛЯ
Ми розписалися, але як такого весілля не було. Але я б хотіла, у мене все заготовлено: біле плаття, машина, букет... Залишилося тільки гостей запросити (сміється).

ПРО РЕВНОЩІ
Чоловік мене не ревнує, ставиться спокійно до шанувальників. Саша в собі впевнений, та й я не даю приводів для ревнощів. Мої фани собі зайвого не дозволяють, за що я їм дуже вдячна. У мене найкрутіші фани!

Опубліковано 20:16, 15.03.2019, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fotosesiya/30233epatazhna-maruv-prikrasila-obkladinku-glyancyu.html

 друкувати

закрити