Глянець / Фішки / Брати Кличко в Єгипті відривались на кайтсерфінгу (ФОТО)

21:29, 27.03.2011

 друкувати

закрити
14_3.jpg (79.91 Kb)

Українські чемпіони, всесвітньо відомі спортсмени, брати-Кличко їздять до Африки за адреналіном. Для своїх розваг вони давно облюбували Червоне море. По-перше, Віталій великий любитель підводного плавання. До пірнання з аквалангом він вже в минулому році долучив свого старшого сина Єгора. Правда, поки хлопці занурюються на невелику глибину і розглядають корали химерних форм, різнокольорових риб та інших колоритних морських мешканців.

_2.jpg (47.1 Kb)

2034_4.jpg (44.32 Kb)

А от Володимир віддає перевагу іншому способу розслабиться. Він великий любитель кайтбордінга. Це вид вітрильного спорту, де людина ковзає по хвилях на дошці (серфі), яку тягне параплан.

8373_1.jpg (92.72 Kb)

- Як тільки з'являється вітер і вільна хвилина для відпочинку я ганяю на серфі, - говорить Володя. - Ви не уявляєте, що це таке, коли на деякий час злітаєш в повітрі і завмираєш на кілька секунд. Під тобою море, хвилі, ти летиш над усім цим і нічого не чуєш. Відчуття просто не передати.

Віталій у цьому плані теж не відстає від брата.

- Кращий кайтсерфінг - на Червоному морі, в Єгипті, - зі знанням справах каже Кличко-старший. - Радію, як дитина, коли вдається відірватися від роботи, щоб ловити вітрилом вітер і ковзати на дошці по морських хвилях. Кайт для мене - реалізація дитячої мрії про політ і свободу.

Крім водних видів спорту, брати на відпочинку віддають перевагу пограти в гольф, порибалити, вийти на яхті в море, або пограти в бадмінтон.

Фото bliksekret.

Опубліковано 21:29, 27.03.2011, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/brati-klichko-v-egipti-vidrivalis-na-kaitserfingu-foto.html

 друкувати

закрити