Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Ані Лорак осудили через зраду України (ФОТО)

Опубліковано Iryska, 06:50, 28.05.2012.  Коментарів: 9 |  Переглядів: 21061  Відправити другу: Ані Лорак осудили через зраду України (ФОТО)  Роздрукувати: Ані Лорак осудили через зраду України (ФОТО)

Ані Лорак, Ірину Білик, Віталія Козловського, Верку Сердючку і Таїсію Повалій звинуватили у зраді своєї держави.

otaketo1.jpg (37.98 Kb)

Так, невідомі поширюють у мережі демотиватор із зображенням вищеперелічених зірок, на якому вітчизняним знаменитостям дорікають через спів російською. Поруч із Ані Лорак, Білик, Козловським та "компанією" зображені такі корифеї української естради, як Ігор Білозір, Василь Зінкевич, Назарій Яремчук, Володимир Івасюк, які, на думку невідомого автора, зуміли зберегти рідну мову навіть в умовах совєтської окупації". В той час сучасні зірки "продали її за часів незалежної України".

otaketo2.jpg (243.47 Kb)

otake3.jpg (22.97 Kb)

Зрештою, за останній рік як Кароліна, так і Козловський, Повалій, Верка Сердючка та Ірина Білик співають виключно російською мовою, більше того - Лорак і Білик активно завойовують російську публіку завдяки дружбі з Кіркоровим.


otake4.jpg (31.73 Kb)Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...Всі коментарі користувачів до даної новини

 #1. йцукен . Дата:28.05.2012 - 07:49
 
 
Ну, ребята, если обращать внимание на каждый дибильный
демотиватор в сети, то у вас журналистов не хватит..
 
 
цитувати  
 #2. oksana . Дата:4.08.2012 - 09:46
 
 
бредятина полнейшая!!! Если идти подобным логическим путем, то получается, что Ани Лорак вообще на костер отправить надо за то, что она замуж за турка-мусульманина вышла да еще и дочь ему родила. Как же так она посмела??? ведь эти янычары столько наших людей в свое время поубивали, в рабство угнали!!! А как же наша вера православная??? А как же чистота нашей крови??? дать хорошенько по башке тому, кто эту статью написал... хотя безполезно...:( мозга в той башке однозначно нет:(
 
 
цитувати  
 #3. oksana . Дата:4.08.2012 - 09:47
 
 
А особенно прикольно читать эту статью в свете нашего нового закона о языках. Кого теперь будем считать патриотами, а кого предателями Родины? что будем делать с предателями, как наказывать?:)
 
 
цитувати  
 #4. oksana . Дата:4.08.2012 - 09:51
 
 
и уберите то позорное голосование! этот вопросник никакой пользы не имеет:( проблематика высосана из пальца:(
 
 
цитувати  
 #5. Кінь . Дата:23.08.2012 - 04:54
 
 
Зачіпило зкацаплену пані ;)
 
 
цитувати  
 #6. Борис . Дата:23.08.2012 - 13:19
 
 
Що вимагати з заробітчан з территорії з виві. Жінки самі вибирають де товще інтеллект. Народять третій каганат. Специвіка землі - родюча на бур'яни. "Кізяки" спроможні на "Будьмо! Гей! А хто такий Гей, пошукайте в списку. Чоловіків не побачив.
 
 
цитувати  
 #7. Борис . Дата:23.08.2012 - 13:35
 
 
Державу нам порадили, подарували до территорії ВИВІСКУ.Був на президентських від свободи членом окружної. Тепер відвертаються-не вітаються. Тягнибоки, ківалови, вчитуйтесь, плановані, програмовані - вирощені. Вони ж не псевдо! Коммунистів до влади. Краще б соціалістів, з тих моделей, що є. А краще строй - первобитно-общинний. На сто дворів з ручною працею в керманичі просять. Бо ще й своє сіять-жать
 
 
цитувати  
 #8. Волод . Дата:23.08.2012 - 21:03
 
 
це не співаки це шаромижники. Діячі культури мають нести культуру народу який їх виростив, а інакше це паразити свого народу.
 
 
цитувати  
 #9. jgth . Дата:24.08.2012 - 09:59
 
 
звичайно зрадили,геть англійську, російську та інші мови...будемо як мавпи, - розумні до нестями і розуміти тільки себе, тим більше що нас і так ніхто не розуміє...
 
 
цитувати  
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп