Глянець / Фішки / «Торкнись моїх губ»: Golubenko презентує новий сингл про справжні почуття

14:30, 13.04.2024

 друкувати

закрити
0991_youtubecover-golubenko.jpg (17.33 Kb)

Романтик Golubenko знову тішить аудиторію своїм новим треком. 12 квітня, співак представив свою нову композицію "Торкнись моїх губ", яка чудово доповнює його колекцію пісень про кохання.

"Торкнись моїх губ" - це пісня про ті особливі хвилини, коли поцілунки змушують час зупинитися. Вона розповідає про моменти, коли в животі кружляють метелики, а в голові думки тільки про другу половинку. Трек про ту саму першу закоханість, про щирі, чисті почуття, що запам’ятовуються і залишаються у серці на все життя.

“Торкнись моїх губ - рядок з моєї нової пісні. Це ще один трек про кохання, адже воно є одним з двигунів у житті кожного з нас, щоб рухатися далі. Хлопець просить дівчину поцілувати його, бо тільки тоді для них зупиниться час”, - коментує Golubenko.Нагадуємо, що місяць тому артист випустив свій перший повноформатний альбом “Мені потрібно дещо сказати”, який став збіркою думок, які наповнюють тебе, коли ти бачиш ту саму людину. В альбом увійшло 9 треків.

"Торкнись моїх губ" вже доступний для прослуховування на всіх музичних платформах.

Опубліковано 14:30, 13.04.2024, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/47626torknis-moih-gub-golubenko-prezentue-novii-singl-pro-spravzhni-pochuttya.html

 друкувати

закрити