Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ прокоментували співпрацю з фондом Гринкевичів

Опубліковано Diana_Iliyina, 09:00, 21.01.2024.  Переглядів: 269  Відправити другу: БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ прокоментували співпрацю з фондом Гринкевичів  Роздрукувати: БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ прокоментували співпрацю з фондом Гринкевичів

9298_photo_2024-01-20_22-40-14.jpg (38.87 Kb)

Український гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ співпрацювали з благодійним фондом Hope.UA, яким керує Роман Гринкевич - син корупціонера Ігоря Гринкевича.

Тому у фанатів гурту чимало питань до колективу, зважаючи на обкрадання армії Гринкевичами.

Менеджмент колективу прокоментував цю співпрацю. Юліанським Корецька заявила, що таку пропозицію вона отримали саме від Гринкевичів.

"Фонд запропонував співпрацю. Ми звісно погодились разом проводити деякі проекти, закриваючи потреби 50/50, бо запитів на той час було надзвичайно багато, самостійно покрити всі ми не могли фізично. До співпраці з фондом ми не були знайомі з Гринкевичами. Ні, звісно у нас не було ніяких підозр щодо «відмивання коштів», так як абсолютно усі наші спільні проєкти були реалізовані. Співпраця припинилась через розділення напрямків. Ми більше займались закупівлею дронів та автомобілів від гурту на фронт, а фонд обрав гуманітарний напрям та допомогу ВПО.", - сказала Юліана Корецька.

Також вони вже припинили співпрацю ще у квітні 2023 року.

"Співпраця була короткостроковою і в порівнянні з нашою загальною допомогою ЗСУ, яка станом на зараз становить вже більше 50 млн грн від гурту – це всього кілька відсотків. Нам точно немає що приховувати. Наша позиція чітка: корупція та збагачення на війні – ницо у будь-які часи за будь-яких обставин і вимагає суворого покарання", - прокоментувала піар-менеджер «Без обмежень» Юліана Корецька.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп