Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Дмитро Дікусар пояснив, чому рідко виходить на зв’язок, будучи на війні: «Публічною людиною був до війни»

Опубліковано Diana_Iliyina, 12:47, 31.10.2023.  Переглядів: 478  Відправити другу: Дмитро Дікусар пояснив, чому рідко виходить на зв’язок, будучи на війні: «Публічною людиною був до війни»  Роздрукувати: Дмитро Дікусар пояснив, чому рідко виходить на зв’язок, будучи на війні: «Публічною людиною був до війни»

2174_7c6dfd6de9cd08986b190ddaabc9426f.jpeg (36.03 Kb)

Хореограф Дмитро Дікусар під час повномасштабної війни вступив до лав ЗСУ. Тому артист тепер рідко публікує контент у соцмережах та не виходить на зв’язок публічно.

Дмитро пояснив, в чому причини таких його дій. Він зізнався, що отримав прохання від командира, а також сам розуміє, що публікування може нашкодити і йому, і побратимам.

"До мене було прохання від командування, щоб я зайвий раз нічого не публікував, не робив публічних рухів, бо я не один, навколо мене є люди. Це не жарти – це війна. Моя публічність мені трішки заважає, бо коли я переміщаюся до якогось певного підрозділу, люди першочергово хвилюються, чи не буду я вести Tik Tok і чи не буду робити якісь такі речі, які очікують від публічних людей. Я намагаюся, щоб мені довіряли. Я публічною людиною був до війни, зараз я такий самий військовослужбовець, як і всі решта", - сказав Дікусар.


Також Дікусар додав, що він планує і надалі бути у ЗСУ, тому йому потрібна довіра.

"Зараз країна має своїх нових суперзірок. Я дуже тому радий, бо це справжні зірки. А я і надалі хочу працювати в ЗСУ, а для цього мені треба довіра. Я хочу, щоб люди мені довіряли і знали, що я надійна людина, яка не ляпне щось зайвого, не опублікує якусь геолокацію і не буде казати того, чого ворогу не треба знати. Ворог працює і все моніторить", - додав хореограф.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп