Глянець / Фішки / На скандального коміка-втікача Щегела подали до суду

10:00, 22.09.2023

 друкувати

закрити
8164_7ea38f27a9ec75120879b5c8ffe3864c.jpeg (17.8 Kb)

Комік Андрій Щегель зі скандалом втік з України, порушивши контракт. Тому артист постав перед судом.

Засновник продюсерського центру Comedy Space Сергій Чудаєв, який займався організацією виступу Щегеля за кордоном, подав до суду на нього.

Андрій порушив умови контракту та не виступив на усіх запланованих концертах.

«Я уклав із Щегелем контракт про те, що він поїде в Ірландію та Польщу із благодійними концертами, які були заплановані на період з грудня 2022-го по січень 2023 року. У контракті було чітко зазначено, що після цих концертів він мав повернутися до України. Моя продюсерська компанія створила весь проєкт: розробила маршрут, забронювала зали і отримала від Міністерства культури та інформаційної політики дозвіл на виїзд Щегеля та його команди. Цей дозвіл було видано на 15 днів. Тобто виїзд за кордон відбувся у грудні 2022-го, а перед цим місяці два-три тривала підготовка до цього.

Перетнувши кордон, Щегель зв'язався зі мною і сказав, що не збирається до Ірландії, а поїде у своїх справах. Куди саме, він мені не розповів. Потім я дізнався, що у нього відбулось кілька концертів у Польщі. Розумієте, коли українські артисти виїжджають за межі країни, вони вільні, вони ж не під конвоєм їдуть», - сказав Сергій.


Тому Сергій вимагає мільйон гривень компенсації у Щегеля за завдані репутаційні збитки.

7129_a4faf108a15bd19adc80ccfc3dee7072.jpeg (58.81 Kb)

Фото: instagram.com/chudaev_sergey

Також, як повідомив Чудаєв на засіданні був присутній представник коміка та його батьки.

«Я знаю, що Щегель стежить за перебігом справи. На судовому засіданні був присутній як вільний слухач один представник Щегеля, також прийшли його батьки і намагались, я б сказав, хитрувати. Йшлося зокрема про те, що при укладанні зі мною контракту Щегель у додатку до нього вказав свої ім’я та по батькові із помилкою. Сторона Щегеля намагалася використати це на свою користь, однак в результаті ця обставина була розтлумачена як доказ того, що його втеча з України була запланованою дією», - додав Чудаєв.

Наступне судове засідання призначене на 5 жовтня.

Опубліковано 10:00, 22.09.2023, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/45882na-skandalnogo-komika-vtikacha-szegela-podali-do-sudu.html

 друкувати

закрити