Глянець / Фішки / Співак Cheev записав нову пісню та кліп про кохання на відстані

10:00, 18.09.2023

 друкувати

закрити
2368_cheev-4-scaled.jpg (32.24 Kb)

Співак та автор хіта «Гарно так» Cheev потішив шанувальників новою піснею. Артист презентував романтичну композицію.

Романтичний трек отримав назву «Де моя любов живе».

«Ця пісня про кохання на відстані. У тексті одночасно присутній песимізм — «наш серіал чекають нові сезони, але в тонах «нуар» — і надія пережити цю відстань так, щоб потім легко стерти її з пам’яті, ніби нічого й не було. У дитинстві, коли я вперше приїхав в Україну, вперше почув українську музику, я був настільки вражений, що вирішив колись написати власну пісню, в якій відчуватиметься дух заходу України і вона звучатиме як класична українська пісня поза часом та контекстом», — поділився артист.

Також музикант представив і кліп, режисером якого став Андрій Блажик.

Згідно сюжету головна героїня втратила свого коханого, але намагається його ожити завдяки технологій. Проте штучний інтелект так і не зміг замінити справжнє кохання.

«Експеримент зі штучним інтелектом, як явищем, додав важливий пазл цій Sci-Fi love story. Ця залежність від реакції іншого — максимально вписується в історію. Але комбінація цих сюжетів створює результат, який надихає. Маю надію, що ви знайдете сцену, кадр, звук, які надихнуть вас на те, чого ви навіть не очікували відшукати», — прокоментував режисер.


Опубліковано 10:00, 18.09.2023, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/45860spivak-cheev-zapisav-novu-pisnyu-ta-klip-pro-kohannya-na-vidstani.html

 друкувати

закрити