Глянець / Фішки / Колишня дружина Войтенка пояснила, чому наважилась розповісти про насильство актора над нею

11:00, 10.09.2023

 друкувати

закрити
0391_image_22.jpg (38.18 Kb)

Нещодавно колишня дружина актора Костянтина Войтенка Валентина Марініна розповіла про насильство над нею з боку чоловіка. Зірка пояснила, чому наважилась це зробити.

У новому інтерв’ю Валентина зізналась, що вже 5 років працює з психотерапевтом. Та раніше вона була, що дійсно винна вона та з нею щось не так.

«Вірила, що я не ок. Що зі мною, щось не так. Я дуже емоційна, вибухова і він своїми діями доводив мене до того, що я могла сильно грюкнути дверима. Руйнівна енергія. Казав: „Ти подивися, яка ти кінчена“. У нас були прецеденти психологічного насильства. Могла вдарити рукою. Були випадки, коли Емілія була поруч. Визнаю, це жахливо. Не могла інакше тоді. Я вмію по-іншому, але тоді було так. У мене є сили в цьому зізнатися. Я втомилася від погроз. Розумію, що мене ніхто не захистить. Викликала поліцію, вона мене не захистила. Поїхала, багато грошей витрачаю на власну психотерапію. Я тільки відновлююся. Я вже все втратила. Я від безсилля написала цей пост. Він постійно погрожує, що забере дитину», — сказала Марініна.Зараз Марініна з донькою Емілією перебуває у Ірландії.

Опубліковано 11:00, 10.09.2023, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/45816kolishnya-druzhina-voitenka-poyasnila-chomu-navazhilas-rozpovisti-pro-nasilstvo-aktora-nad-neyu.html

 друкувати

закрити