Глянець / Фішки / Jerry Heil записала пісню з польським виконавцем до Дня Незалежності

18:00, 23.08.2023

 друкувати

закрити
4268_image_11.jpg (20.35 Kb)

Співачка Jerry Heil записала спільну композицію з польським репером PRZYŁU. Зірки презентували трек до Дня Незалежності.

Артистка подякувала Польщі за допомогу українцям під час війни та назвала нас справжніми сестрами та братами з поляками.

"Ми написали епічну оду єдності наших народів: про тих, хто виявився справжніми сестрами і братами. Мелодію та текст приспіву створив сам PRZYLU. Чуючи його рядки польською, не потрібно перекладу, щоб зрозуміти сенс. В цьому і є сила справжньої музики", – сказала Jerry Heil.

Також артисти розповіли, що композицію BRACIA вони записали ще у 2022 році та вирішили випустити її до Дня Незалежності.

"Саме на такі знакові свята, як День Незалежності, ми дякуємо усім, хто боровся і продовжує боротись за нашу країну, а також тим, хто стоїть пліч-о-пліч… В історії наших країн є багато спільних подій, і ми разом боремось проти спільного ворога. Ми вчили версії один одного рідними мовами. Емоції переповнювали, продюсер створив неймовірну етнічну частину. Я вважаю цей уривок дуже важливим і пам’ятним", - сказали артисти.

https://showbiz.24tv.ua/jerry-heil-do-dnya-nezalezhnosti-vipustila-pisnyu-polyakom-przyu_n2377243Опубліковано 18:00, 23.08.2023, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/45730jerry-heil-zapisala-pisnyu-z-polskim-vikonavcem-do-dnya-nezalezhnosti.html

 друкувати

закрити