Глянець / Фішки / Дружина Миколи Тищенка пояснила, чому він не може піти воювати

15:00, 21.06.2023

 друкувати

закрити
3661_photo_2023-06-20_23-05-35.jpg (21.6 Kb)

Нардеп Микола Тищенко є одним з найодіозніших депутатів в Україні. Його дружина Алла Барановська пояснила, чому він не може піти воювати.

У новому інтерв’ю Алла відповіла на це питання, яке часто отримує. Причиною того, що Микола не може бути мобілізованим - його посада депутата. Адже народні депутати не можуть бути мобілізовані згідно закону.

"Мій чоловік побував у такій кількості відряджень, де дуже небезпечно зараз. Для нього завжди важливо приїжджати до наших хлопців. Він не боїться війни і бути в якихось небезпечних місцях. Мені дуже хотілося б, щоб люди, перш ніж щось писати і говорити, пам'ятали, що у нас парламентсько-президентська держава, і за законом про мобілізацію, народні депутати України не можуть бути мобілізовані. Вони мають бути на місці та ухвалювати закони", - прокоментувала Барановська.

Також Барановська прокоментувала, що Тищенко робив на Закарпатті на початку повномасштабної війни. За її словами, Микола був призначений головою Закарпатського осередку.

"Люди неуважно стежать за тим, що відбувається. 24 лютого була закрита нарада, на якій говорили, куди їхати і що робити. Мій чоловік за рік до війни був головою осередку Закарпаття. Чомусь рік тому ніхто в мене не питав, чому його туди призначили... І мені це було не ок, бо він протягом року був на Закарпатті. І коли почалося повномасштабне вторгнення, у кожного було своє завдання. І він поїхав. Провів там кілька днів. Є чітка інструкція, як діяти під час воєнного стану. Яку йому вказівку дав президент, так він і робив. Він — людина президента до глибини своєї душі. Я чітко це знаю. Не важливе навіть моє слово. Що скаже Володимир Зеленський, — Володимир Олександрович, — що скаже, те і буде робити мій чоловік", – розповіла Алла.


Опубліковано 15:00, 21.06.2023, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/45368druzhina-mikoli-tiszenka-poyasnila-chomu-vin-ne-mozhe-piti-voyuvati.html

 друкувати

закрити