Глянець / Фішки / Настя Каменських вперше відверто розповіла про проблеми з алкоголем

09:00, 18.06.2023

 друкувати

закрити
2285_5b5e393927ec99a9d08dbaca4e9acb.jpeg (30.35 Kb)

Нещодавно репер Позитив відверто зізнався, що мав проблеми з алкоголем. Співачка Настя Каменських розповіла, що також проживала такий етап.

Артистка у новому інтерв’ю поділилась тим, у якому психологічному стані перебуває. Настя сказала, що була у серйозній депресії, після цього почала приймати антидепресанти. Проте було місце і алкоголю.

"У мене був важкий цей рік і було багато алкоголю. Всі мене знають, що я пила мало. Я випивала, коли це було доречно. Цей рік - треба було забутися. Алкоголь дає можливість забутися. Але потім я все це аналізувала", - зізналася Каменських.

Зараз співачка дуже мало п'є.

Також Каменських додала, що за останній рік набрала 7 зайвих кілограм. Проте вага не впливає на її любов до себе.

"Це дуже відчутно, особливо на сцені. Але я себе люблю ще більше. Це не гормональний збій, слава богу. Я думаю, що це психосоматика. Думаю, що це захисний панцир. Я не комплексую. Звичайно, мені дискомфортно з цією вагою, але я розумію, що я не хочу ґвалтувати себе. Я собі дала час. Від того, що я схудну, не схудну, - нічого не зміниться у світі. І взагалі не акцентую на цьому увагу. Ось так моє тіло реагує і все", - сказала Каменських.


Опубліковано 09:00, 18.06.2023, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/45349nastya-kamenskih-vpershe-vidverto-rozpovila-pro-problemi-z-alkogolem.html

 друкувати

закрити