Глянець / Фішки / Ірина Федишин зізналась, що тіло її загиблого брата не вдалось забрати з фронту

18:45, 29.03.2023

 друкувати

закрити
4566_2737821.jpg (38.58 Kb)

Нещодавно українська співачка Ірина Федишин повідомила про важку втрату. На фронті загинув її брат Роман.

У соцмережах артистка зізналась, що ця тема залишається болючою для неї та сім’ї. Вони досі бояться розповісти цю новину бабусі.

А тіло Романа так і не вдалось забрати додому.

"Ви мене запитували, чи вдалося забрати тіло. Тіло забрати не вдалося… Ми чекаємо…Також ми не кажемо бабусі, якій 83 роки, що він загинув, тому що боїмося, як вона це перенесе. Хоча вона вже декілька разів запитувала про нього. Він був її улюбленцем. Я розумію, що вона має право знати, але є просто страх, як вона перенесе цю звістку. Але вона багато молиться, і я думаю, що молитва – це зараз те, що йому потрібно", - розповіла Ірина.

Ірина зі сльозами на очах зізналась, що вона залишила бронежилет брата. Проте зараз вирішила відправити його на фронт.

"Зараз у мене є пам'ятний бронежилет. Це бронежилет мого брата Романа, який загинув за Україну. Він певний час його носив. Ми були його дали йому на початку, а потім йому видали вже у військовій частині інші бронежилети. Він його повернув, каже: "Іро, можливо, комусь треба буде більше". І зараз ми від понеділка, у мене є запит, відправимо його в новий загін захисників", - додала Ірина.


Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Ірина Федишин 🎤Iryna Fedyshyn (@irynafedyshyn)


Опубліковано 18:45, 29.03.2023, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/44764irina-fedishin-ziznalas-szo-tilo-ii-zagiblogo-brata-ne-vdalos-zabrati-z-frontu.html

 друкувати

закрити