Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Оля Полякова зізналась, чи вважає Тіну Кароль конкуренткою

Опубліковано Diana_Iliyina, 15:34, 20.03.2023.  Переглядів: 850  Відправити другу: Оля Полякова зізналась, чи вважає Тіну Кароль конкуренткою  Роздрукувати: Оля Полякова зізналась, чи вважає Тіну Кароль конкуренткою

27_5b33134e2034ea8316ab0aab78d414.jpeg (32.65 Kb)

У 2021 році Оля Полякова опинилась у епіцентрі скандалу. Адже тоді вона образила свою колегу - Тіну Кароль. Зараз артиста прокоментувала цей інцидент.

У новому інтерв’ю артистка зізналась, що після того, як назвала Тіну «великою плакальницею» отримала чимало хейту. Зірка сказала, що такі скандали не є реальними, а артисти не сваряться.

"Україна така велика країна, це 40 з чимось мільйонів людей і дві співачки – це дуже мало для такого шоубізнесу. Тому, я думаю, нам вистачить тронів. Шоубізнес повинен бути великий. Нам треба одне – щоб в людей були кошти ходити на концерти. А вже з титулами ми якось розберемося. Мені здається, що це така гра трошки… Зараз це взагалі смішно. Якщо в нас і були скандали, то вони такі були трошки висмоктані з пальця і такі, трошечки вигадані.
"Було у мене з тою ж Тіною, ну щось я п*зданула, якщо чесно. Ну це була така, негарна… не те, щоб не гарна. Я не це мала на увазі, але так зробили. Мене трошки підставили. Коли я неправа, я завжди вибачаюсь. Я вибачилася в той же день, коли вийшов цей сюжет. А потім ми вже помирилися. Ви повинні розуміти, люди. Що всі ці скандали, - вони для розваги, вони штучні. Ніхто не ворогує, ніхто за великим рахунком не конкурує", - сказала Полякова.


Обидві співачки є одними з найпопулярніших в Україні. Проте Оля вважає, що у шоубізнесі немає між ними конкуренції. Бо у них різна авдиторія.

"Якщо брати мене і Тіну. Ми дуже різні. В нас різна аудиторія і ті люди, які ходять на Тіну Кароль, вони, мабуть, що половина з них, може прийти на Олю Полякову, а друга не прийде. Так само як і мої. Ми ділимо різні аудиторії. Я думаю, нам всім вистачить місця. Тому такої аж конкуренції, її не існує. А тим більше зараз, коли шоубізнесу нема", - додала Полякова.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  Система Orphus

  Загрузка...
  Коментування даної новини заборонено
  Підписатись не коментуючи
  E-mail:


  Перегляньте наше відео  Новини партнерів


  Цікаві новини


  Інші новини  Інші новини

  Загрузка...

  Погода в Україні


  Ми в facebook
  Додати на яндекс

  добавить на Яндекс  Твій гороскоп