Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Учасниця «Жіночого кварталу» Марта Адамчук відповіла, чи платять їм зарплату під час війни

Опубліковано Diana_Iliyina, 13:10, 20.03.2023.  Переглядів: 1061  Відправити другу: Учасниця «Жіночого кварталу» Марта Адамчук відповіла, чи платять їм зарплату під час війни  Роздрукувати: Учасниця «Жіночого кварталу» Марта Адамчук відповіла, чи платять їм зарплату під час війни

5917_004415b9de1f9b26918e5819a9a374.jpeg (17.41 Kb)

Український шоубізнес під час війни втратив свій заробіток. Учасниця проєкту «Жіночий квартал» Марта Адамчук зізналась, чи виплачують їм зарплату.

У новому інтерв’ю артистка зізналась, що вона з колегами по шоу бере участь у благодійних концертів для військових, медиків та інших людей, які борються за перемогу України.

Проте вони мають змогу брати участь у інших заходах.

"У нас ходіння наліво – все офіційне. У нас є паралельне життя, їм це теж на руку. Як ніяк ми обличчя "Кварталу". У нас у кожного є своя діяльність. У нас є графік, якщо в нас намічається якась власна подія, ми вносимо в графік, для того щоб вони були в курсі, щоб не було накладок. У нас "Квартал" все ж таки в пріоритеті, у нас є контракт. Якщо якась подія, то в нас вони на першому місці. Тому якісь свої дати вносимо в графік і дякую їм також, тому що йдуть на зустріч. Вони дивляться графік кожного з нас і дивляться знімання чи виступ благодійний, вони ставлять в порожнє вікно. Це теж з їхнього боку немало", - сказала Адамчук.

Також артистка зізналась, чи виплачують їм зарплату у «Жіночому кварталі».

"Символічну зарплатню отримую. Ніхто нічого не вибивав. Їхня ініціатива. Ми дуже вдячні. Чи приходять гроші з каналів зараз, чи продають вони благодійні концерти, я не знаю. В основному мій заробіток, це я сама. У мене є ФОП. Слава богу, є якась можливість зараз виступати, десь заробляти. Сплачувати податки. Але, я рада, що з "Кварталом" в нас є двіжуха", - додала Адамчук.


Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  Система Orphus

  Загрузка...




  Коментування даної новини заборонено
  Підписатись не коментуючи
  E-mail:


  Перегляньте наше відео



  Новини партнерів


  Цікаві новини


  Інші новини



  Інші новини

  Загрузка...

  Погода в Україні


  Ми в facebook




  Додати на яндекс

  добавить на Яндекс



  Твій гороскоп