Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

"Я помстилась", - Оля Полякова зізналась, як Маша Єфросиніна її образила

Опубліковано Diana_Iliyina, 18:52, 12.01.2023.  Переглядів: 1042  Відправити другу:   Роздрукувати:

5614_53_tn.jpg (32.01 Kb)

Ведуча Маша Єфросиніна та співачка Оля Полякова вже тривалий час ведуть спільний проєкт - "Дорослі дівчата". Проте спілкування жінок не завжди було таким хорошим.

У новому випуску шоу Оля зізналась, що була зла на Машу. За її словами, Єфросиніна не добре до неї ставилась на телевізійних проєктах.

"Я завжди до тебе була дуже розташована. Пам'ятаєш, ти робила проєкт "Маша", тоді я до тебе прийшла. Я була до тебе так розташована, а ти мене під**бувала всі знімання, і взагалі ти тоді була зла і неприємна. Потім я пішла до тебе на передачу, мене дуже довго вмовляли. Після того, як ти мене під**бувала, я до тебе вже дуже погано ставилася. Я ці образи всі проковтнула, я нічого тобі не сказала, але я їх запам'ятала. Мене дуже вмовляли піти на цю програму, я не хотіла до тебе йти зовсім, але мене вмовили. Я пішла, і ти в тій програмі була зі мною знову зла. Ти сиділа, давала мені оцінки. Дуже ти мені там теж не сподобалася", - поділилася Полякова.

Через ці події Полякова не прийшла на інтерв’ю до зірки.

"Я приїхала і зрозуміла, що не можу йти до тебе на інтерв'ю. Не можу і не хочу. Це було вперше, коли я реально розуміла, що тебе підставила. І я десь тобі помстилася, якщо чесно", - розповіла Оля.


Та все ж співачка наважилась прийти на розмову з ведучою та після цього їхнє спілкування покращилось.

"Ти стала іншою, я зрозуміла, що ти змінюєшся. Ми знали три різні Маші: перша – ти була відкрита, кумедна, щира, потім щось із тобою сталося, ти стала дуже напруженою, сконцентрованою і злючою, а згодом з тебе як стало це все відпадати. Ти вже не така, якою ти була, ти зовсім інша. Але ти стала теплішою, людянішою, добрішою. Ти зовсім інша зараз у спілкуванні, дуже приємна. Але був час, коли з тобою було неприємно, бо завжди очікувалось від тебе підколки, і ти це робила", - зізналась Оля.Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  Система Orphus

  Загрузка...
  Коментування даної новини заборонено
  Підписатись не коментуючи
  E-mail:


  Перегляньте наше відео  Новини партнерів


  Цікаві новини


  Інші новини  Інші новини

  Загрузка...

  Погода в Україні


  Ми в facebook
  Додати на яндекс

  добавить на Яндекс  Твій гороскоп