Глянець / Фішки / Він недобросовісна людина, - Козловський пояснив, чому розірвав співпрацюю з Кондратюком

12:27, 08.11.2022

 друкувати

закрити
1446_5994640d260b043425da979c8a26027f.jpeg (43.77 Kb)

Український співак Віталій Козловський вже 10 років тому розірвав свою співпрацю з продюсером Ігорем Кондратюком. Та їм не вдалось зберегти хороших відносин.

Козловський зізнався, що коли мав контракт з Кондратюком, то відчував себе лише способом заробітку для продюсера. Але згодом йому не сподобалась така роль і він захотів свободи.

"Я розумію, що я був просто такою "дійною коровою". Всім було дуже вигідно, що я не ставлю зайвих запитань багато років. Мене тримали за такого хлопчика, який робить справу і всім допомагає заробляти гроші. Потім хлопчику здалося, що це все неправильно, і він пішов. І його після цього, замість того, щоб нормально відпустити, того що я пропонував: ми розходимося і я буду платити зі своїх концертів відступні. Він мене драконив всі ці 10 років і не давав мені нормально жити. Те, як він мене винищував впродовж цих років, честі це йому не робить", - прокоментував Козловський.

Також Віталій додав, що після 24 лютого він зрозумів, що Кондратюк недобросовісна людина. Тому, якби вони зустрілись, то у них була б інша розмова.

"Я нарешті зрозумів, що він супер недобросовісна людина. Про це завжди казав мені мій тато, а я завжди вважав, що десь я напевно в чомусь винен перед ним. Він г*внюк, все. От не хочу зараз підбирати слів, не хочу виправдовувати себе, не хочу здаватися якимось невихованим. Я нарешті зрозумів, що якби я цю людину побачив сьогодні, то у нас була б з ним зовсім інша розмова. Хоча, якщо може б він тікав би від мене, як завжди. Це він робив всі ці 10 років. Не хочу я говорити про того таргана", - додав Козловський.


Опубліковано 12:27, 08.11.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/43838vin-nedobrosovisna-lyudina-kozlovskii-poyasniv-chomu-rozirvav-spivpracyuyu-z-kondratyukom.html

 друкувати

закрити