Глянець / Фішки / Дмитро Дікусар зізнався, чи вдалось зібрати кошти на рації військовим

04:30, 20.10.2022

 друкувати

закрити
1658_2777163.jpeg (82.38 Kb)

Нещодавно хореограф Дмитро Дікусар звернувся до фанатів з проханням допомогти зібрати кошти на рації для військових.

Артист зізнався, що українці відгукнулись на його прохання та їм вдалось зібрати потрібну суму. Ба більше, Дмитро зібрав навіть більшу кількість коштів, ніж потрібно. Тому вони зможуть придбати інші важливі засоби - дрони, лопати, тепловізори.

"Шановні, любі й неймовірні українці! Від кількості ваших донатів блокували мій рахунок! Після пояснень і надання відповідних документів все вирішилося. Але, попри труднощі, ви так швидко зібрали на моєму рахунку (волонтерському відтепер) таку суму, що цього вистачить не лише на рації, а і на тепловізори, дрони, лопати і поміч дружнім підрозділам. Тому я оголошую закриття збору! Від мого серця та сердець моїх побратимів ми дякуємо вам!" – написав Дмитро.

Вже через два дні військові отримають техніку та будуть з нею боротись з ворогом.

"Два нові тепловізори завдяки вам вже завтра будуть на позиції. Тож ворог не підійде вночі непоміченим… Рації будуть трохи пізніше, але знайте, що кожна ваша гривня піде на нашу перемогу! Я особисто проконтролюю, щоб все придбане було в руках солдат і сержантів!" – додав Дікусар.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Dmytro Dikusar (@dikusar_dmitriy)


Опубліковано 04:30, 20.10.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/43732dmitro-dikusar-ziznavsya-chi-vdalos-zibrati-koshti-na-racii-viiskovim.html

 друкувати

закрити