Глянець / Фішки / "Антитіла" скасували концерти за кордоном: гурт назвав причину

01:18, 13.10.2022

 друкувати

закрити
6523_fdf8ce4e28c87900e41b9e65d7bc9c.jpeg (31. Kb)

Днями українці у різних регіонах постраждали від ракетних ударів російської армії. Після таких події гурт "Антитіла" вирішив внести корективи у свій графік.

Колектив повідомив, що скасовує свої концерти за кордоном. Тарас Тополя зізнався, що після таких події вони прийняли рішення залишитись вдома та бути корисними тут.

"Сотні смертей невинних цивільних людей, руйнування інфраструктури, важливої енергетичної інфраструктури. Усе це чимось нагадує початок війни. Усім зрозуміло, що це новий етап ескалації і чим це закінчиться - невідомо. Нам потрібно бути готовими до різних сценаріїв. Для нас так само зрозуміло, в першу чергу, як громадянам країни, а вже в другу чергу, як музикантам, що ми маємо бути зі своїм народом", - звернувся Тарас Тополя.

Гурт перервс виступи на наступний рік. А до цього часу буде працювати згідно вказівок командирів.

"У зв‘язку з цим Антитіла прийняли важке, але важливе рішення перенести жовтневі концерти у Польщі на 2023 рік. В цей час ми залишатимемося в Україні у тісній співпраці з нашим батальйоном та на зв’язку і в координації з нашими командирами", - повідомив Тополя.


Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Антитіла / Antytila (@antytila_official)


Опубліковано 01:18, 13.10.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/43678antitila-skasuvali-koncerti-za-kordonom-gurt-nazvav-prichinu.html

 друкувати

закрити