Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Михайло Ясинський вперше прокоментував розрив співпраці з Jerry Heil

Опубліковано Diana_Iliyina, 15:28, 24.09.2022.  Переглядів: 769  Відправити другу: Михайло Ясинський вперше прокоментував розрив співпраці з Jerry Heil   Роздрукувати: Михайло Ясинський вперше прокоментував розрив співпраці з Jerry Heil

6404_10a31344a594ca1d4198d980ce8940.jpeg (53.27 Kb)

Нещодавно українська співачка Jerry Heil заявила про розрив співпраці зі своїм продюсером Михайлом Ясинським. Чоловік заявив, що для нього було важко сприйняти це рішення, але він зумів з ними впоратись.

"Ми любовно не сходимося і полюбовно не розходимось. Це ж як із жінками. Є ті, які у складний момент підтримують, а є такі, що у складний момент йдуть. Jerry належить до другої категорії. Моє завдання, як власника компанії та людини, яка відповідає за колектив, зробити таким чином, щоб не було болісно для компанії й людей, які з нею працювали. Хоча я скажу, що для дівчат, які працювали з Яною — це був неприємний момент. Умови так склалися, безпрецедентно складні умови, що засуджувати я нікого не можу. Я так організовую робочі процеси, щоб це було не те що безболісно, а й навіть непомітно для компанії загалом…" – поділився Ясинський.

Також Ясинський додав, що зробив висновки з цієї ситуації та тепер знає як працювати.

"Артист повинен мати певну свободу навіть у стосунках з компанією. Тому компанія повинна створювати такі договори з артистом, щоб, відпустивши його, не робити шкоду. Я ж роблю такі договори, щоб не шкодити самому собі. Або розходимося таким чином, щоб усім було добре", - додав продюсер.

Окрім цього Михайло спрогнозував майбутнє для Jerry Heil.

"Як людина, яка любить її талант, я не оцінюю Jerry Heil як проєкт, я оцінюю Яну Шамаєву, як творчу людину, дуже талановиту і дуже вмотивовану. Я вважаю, що вона може отримати Grammy. Я не кажу, що так буде, але потенціал для цього є", - сказав продюсер.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп