Новини

Join новини


Новинки моди

Загрузка...

Олег Скрипка зрозумів, як росіяни зривають його виступи в Німеччині

Опубліковано Diana_Iliyina, 12:18, 17.09.2022.  Переглядів: 443  Відправити другу: Олег Скрипка зрозумів, як росіяни зривають його виступи в Німеччині  Роздрукувати: Олег Скрипка зрозумів, як росіяни зривають його виступи в Німеччині

9281_f7b789eb8e04f5a07cb3e2ff65ce4d70_1024x768.jpg (22.04 Kb)

У німецькому місті Гамбург, 14 вересня мав відбутись концерт групи "ВВ", але вже другий день їм відмовляють у виступі на майданчику. На думку Олега це все через росіян які зривають йому концерт.

"Я не думав, що в Німеччині так може відбуватися. Тому що контракт, закони і тому подібне - нічого не бояться, просто скасовують. Потім ще три майданчики і одна українська церква спочатку погодилися, потім відмовилися. І запитання: чому так відбувається? Розганяється пресою тут, у Німеччині, і в Інтернеті, що українці фашисти, що Скрипка - це голова фашистів в Україні, і вони співають фашистські пісні",– розповів він.

Через те, що у місцевій пресі розповсюджується ця інформація, майданчик з яким у гурту була домовленість відмовився від виступу, а де одним із факторів є те, що росіяни там спонсорують деякі організації.

"Я так розумію, що концертному майданчику погрожують. Тут є такі фашистські місцеві організації, які ми знаємо, ким спонсоруються, які прикриваються лівацькими поглядами. І, виявляється, що вони тут собі дозволяють, на благо цивілізації, для миру і рівності приходити і трощити, розбивати вітрини клубів, закладів… І влада, тому що це толерантно, пропонує не грати концерт, тому що можуть прийти всіх побити і розтрощити. Друзі, це мені нагадує 90-ті в Україні. Принаймні, до війни такого не відбувалося",– додав він.А владі чоловік порадив давати не дозвіл на такі організації.

"Влада каже, не робіть концерт, тому що ми будемо турбувати оцих місцевих фашистів, які спонсоруються з Кремля, і вони будуть тут всіх бити. І, виявляється, вже була розтрощена українська церква, яка не змогла нас прийняти, тому що вони бояться, що вони ще раз прийдуть і знов рознесуть. Тут. У Гамбурзі. У нас в поліцію подається і поліція захищає. А вони кажуть, краще не грайте концерт", - додав артист.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп