Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Міг виїхати в США, але зробив інакше, - мама Скрябіна прокоментувала вчинки Тараса Тополі

Опубліковано Diana_Iliyina, 13:30, 05.09.2022.  Переглядів: 861  Відправити другу: Міг виїхати в США, але зробив інакше, - мама Скрябіна прокоментувала вчинки Тараса Тополі  Роздрукувати: Міг виїхати в США, але зробив інакше, - мама Скрябіна прокоментувала вчинки Тараса Тополі

17_c776466146fcd3b459590639502732fa.jpeg (22.93 Kb)

Чимало українських артистів обрали залишитись музикантами та допомагати Україні своїм співом на благодійних концертах. Проте лідер гурту "Антитіла" Тарас Тополя обрав військовий шлях та не один місяць був медиком на фронті. Цим вчинком він заслужив повагу мільйонів українців.

Серед них і мама легендарного музиканта Кузьми Скрябіна Ольга. Жінка зізналась, що до війни часто спілкувалась з Тополею. І захоплена його позицією після 24 лютого. Адже він міг виїхати з країни, але вирішив залишитись вдома.

"Під час війни ні з ким не спілкуюсь, тому що усім не до того. Але з Тополею ще до війни дуже часто говорили. Я взагалі його дуже поважаю. Тарас Тополя – набагато молодший від Андрія, але він вже творив і багато вчився на Андрієвих піснях. Ми з ним багато говорили. Він дуже обов’язковий, патріотичний. Це чоловік, який міг спокійно з трьома дітьми виїхати в США до мами і їздити, як усі решта, обгорнувшись прапором, і співати десь там, де не вибухають снаряди. А він зробив зовсім інакше.

І мені здається, якби були такі люди, як Тополя, які ще до війни співали патріотичні пісні, ми би зараз зовсім "інакше стояли". Це все перемальовуваання, а потім казатимуть: "А я десь у Варшаві, а я десь там співаю". Ну, Бог їм суддя", - сказала вона.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп