Глянець / Фішки / Jerry Heil та Alyona Alyona презентували спільний альбом

12:23, 27.08.2022

 друкувати

закрити
6014_2a634635640c3c827f1acc2ff7823a.jpeg (55.37 Kb)

Українські артистки Jerry Heil та Alyona Alyona під час війни активно працювали разом та випускали спільні пісні. Тепер же артистки наважились на спільний альбом.

Платівка отримала назву "Dai Boh". У неї увійшли 4 пісні у колаборації з європейськими артистами.

1. KUPALA ft. німецька співачка ela – про традиції, предків, та силу роду, цей трек вже розірвав плейлисти України та Європи.
2. Viter viie ft. польський артист артист Gedz – про молодого козака та його втому від тяжкості досвіду, що ліг на його молодість.
3. Zozulia ft. латвійський співак Ginger Mane – про трагедію сімей, героїзм простих людей і про гарт національної свідомості.
4. Dai Boh ft. литовська співачка Monika Liu – титульний трек альбому, про рай і початок Землі, які цілком могли би бути й в Україні.

"В нашому ЕР зібрані треки, які передають наші емоції, переживання сьогодення. Це і сум, і радість, і довіра, і вдячність, і сумнів, і страх, і саме головне – це безмежна віра в нашу перемогу. Артисти, з якими ми об’єдналися на цьому альбомі, вони з різних європейських країн, але разом з нами однаково вірять в нашу перемогу", – сказала alyona alyona.

Також музиканткии презентували відео на пісню "Dai Boh", записану з Monika Liu - представницею Литви на "Євробачення-2022".

"Я дуже вдячна alyona alyona та її команді за запрошення зробити цей трек. Не тільки тому що я підтримую Україну і мрію про її перемогу, а й тому що я вже давно спостерігаю за її творчістю – мені дуже подобається те, що вона створює. Музика дає нам можливість не мовчати, а гучно заявляти про свою позицію та підтримку України. Дай Бог! Це надія, це прохання, це молитва… Про мир та перемогу України", – прокоментувала Monika Liu.


Опубліковано 12:23, 27.08.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/43393jerry-heil-ta-alyona-alyona-prezentuvali-spilnii-albom.html

 друкувати

закрити