Новини

Join новини


Новинки моди

Загрузка...

Віталій Козловський розповів про свого племінника, який хоче втекти з Росії

Опубліковано Diana_Iliyina, 13:08, 10.07.2022.  Переглядів: 452  Відправити другу: Віталій Козловський розповів про свого племінника, який хоче втекти з Росії  Роздрукувати: Віталій Козловський розповів про свого племінника, який хоче втекти з Росії

3150_ur5vv8ewu9rqqbbtnet536mtsfctujvww1kwpbpk.jpg (20.18 Kb)

Велика кількість людей мають родичів з інших країн. Так і Віталій Козловський розповів, що у нього є родичі по батьковій лінії які проживають у РФ. Раніше чоловік розповідав що перестав спілкуватись з ними через їх позицію.

"Коли розпочалася війна, сестра мені зателефонувала і запитала: "Віталіку, що у вас там?". Я дуже емоційно їй розповів, що нас бомблять, вмирає багато людей, вмирають діти. Я почав їх закликати щось робити. І тут в якийсь момент вони зам'ялися. Такий стоп - і пауза була. В пам'ять мого тата я просто попрощався з ними і більше з ними не спілкувався",– поділився чоловік.

Та нещодавно у його племінника відбулось весілля фотографіями з якого з Віталієм поділилась його сестра, після чого чоловіку затефонував і сам племінник та поділився своєю думкою щодо сьогоднішньої ситуації яка відбувається в Україні.

"Мені дуже прикро за все те, що зараз відбувається в моїй так само країні. Я з мамою іноді говорю, вона щось розуміє і якось піддається моїм розмовам, тому що я їй аргументую історією. Я тут не можу жити. По-перше, не можу жити, бо вони тут дійсно зомбі, вони кончені. Вони піддаються ТБ і тій пропаганді. Вони не розуміють. За великим рахунком, тут безліч людей підтримують цю всю херню, яка відбувається в нас",– сказав племінник Козловського.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп