Глянець / Фішки / Співачка KOLA пояснила, чому виступала на "Новій хвилі" після анексії Криму

09:31, 10.07.2022

 друкувати

закрити
9784_image_12.jpg (24. Kb)

Чимало українських артистів відмовились від виступів в Росії після анексії Криму та початку війни на Донбасі. Проте співачка KOLA виступала після 2014 року у РФ.

Про це вона зізналась у новому інтерв’ю для "Музвар".

Артистка розповіла, що у 2016 році виступала у російському пісенному конкурсі "Нова хвиля". Тоді вона не розуміла наслідків свого вчинку, адже хотіла здійснити дитячу мрію та думала лише про це. А зараз їй дуже соромно за це.

"Так, я виступала там, але я представляла свою країну. Я мріяла про цей конкурс все життя. Тут немає чого приховувати: сьогодні мені соромно і я про це жалкую. Мені неприємно, я не хочу про це говорити. Я тоді була мала, не цікавилась тим, що відбувається. І чомусь думала, що все буде гаразд. Що Крим буде знову наш, що вони домовляться. Це моя дитяча мрія, я бачила там Джамалу, Тіну Кароль і думала: "Боже, це для мене космос, я хочу так само". Я жалкую про це, але я не хочу казати, що я там не була… Мені соромно, що я співала перед тими людьми взагалі", – поділилась KOLA.

Також зараз співачці можуть заборонити участь у Національному відборі до "Євробачення" через виступи у країні-агресорці. Адже такі нововведення прийняли у 2019 році.

"Я б дуже хотіла взяти участь, але не знаю, чи дозволять мені це зробити, бо є правила. Звісно, я про це мрію. А щодо 2017 року – ну тоді я не те, що була не готова, я просто "обісралась", давай чесно. Я перед виступом дуже хвилювалась. Але хочу піти ще", – сказала співачка.


Опубліковано 09:31, 10.07.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/42962spivachka-kola-poyasnila-chomu-vistupala-na-novii-hvili-pislya-aneksii-krimu.html

 друкувати

закрити