Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Травесті-діва Монро зізналась, чи підлягає призову до армії

Опубліковано Diana_Iliyina, 07:39, 07.07.2022.  Переглядів: 794  Відправити другу: Травесті-діва Монро зізналась, чи підлягає призову до армії  Роздрукувати: Травесті-діва Монро зізналась, чи підлягає призову до армії

5155_30f_znmok_jekrana_2019_05_08_o_01_09_50.png (314.77 Kb)

Під час повномасштабної війни усі чоловіки, які є громадянами війни є військовозобов’язаними та не можуть покидати межі країни. Така доля спіткала і травесті-діву Монро.

У новому інтерв’ю зірка розповіла, що за документами досі є чоловіком, хоч себе такою і не вважає. Та повістки вона досі не отримувала. Але навіть, якщо і отримає, то в армію її не візьмуть.

"Мене не візьмуть за медичними показниками. Я піду далі, на медкомісію, і буде огляд у психіатра. З діагнозом "трансгендерність" в армію не беруть. Але я не зверталася до психіатра для отримання довідки про трансгендерність", - сказала Монро.

Також Монро зізналась, чому у неї немає відповідних документів.

"Мене влаштовувала моя біологічна стать, мене влаштовувало те, що за документами я чоловік, але у соціальній площині я живу, як жінка. Мене це влаштовувало. Але війна нагадала, що ми живемо в бінарній гендерній системі", - зізналась травесті-діва.

Проте, якщо не службою в армії, то зірка готова допомагати Україні іншими способами - волонтерством, працювати у різних сферах.

"Якщо доведеться воювати, я буду працювати в генштабі, я буду працювати у тилу. Є багато інших професій небойових посад. Я можу працювати з дому, можу працювати з комп'ютера. Є багато сфер, в яких я можу працювати на армію", - пояснила зірка.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп