Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

Оля Полякова розповіла про виїзд своєї мами з Росії

Опубліковано Diana_Iliyina, 17:13, 06.07.2022.  Переглядів: 1199  Відправити другу: Оля Полякова розповіла про виїзд своєї мами з Росії   Роздрукувати: Оля Полякова розповіла про виїзд своєї мами з Росії

2033_6341e7e5ab96f1ce9a8d140856a6cc09.jpg (86.88 Kb)

Співачка Оля Полякова не приховує, що унеї російське прізвище та є родина у Росії. Найрідніша людина зірки - її мама вже покинула країну-агресора, де жила тривалий час.

У інтерв'ю співачка розповіла про те, як жінка покидала країну.

"Вона понад 20 років жила в Москві, і коли почалась війна, вона була там. Їй потрібен був час, щоб виїхати, бо вона літня жінка і так як ми, взявши двоє штанів і навіть без щітки для волосся, не могла виїхати, а в нас не було іншого виходу. Вона завершила там справи, все покинула, виїхала звідти. Зараз вона зі мною", – розповіла Ольга.


Також вона поділилась що мама зараз живе з нею під одиниці дахом і це не завжди спокійне й мирне життя. Також у зірки вже є доросла донька, яка теж показує всій характер , тому можна тільки здогадуватись як весело вони проводять час разом

"Мама зі своєю гіперопікою завжди хоче брати участь у всьому. Дві дорослі жінки живуть в одній хаті, а в мене ще й старша донька вже доросла, і вона теж свої права качає. Кожна вставляє свої 5 копійок: не так зварила, не так поставила, не так робиш, не так говориш. Я знаю, що зараз мільйони жінок виїхали за кордон зі своїми мамами або мамами своїх чоловіків. Якщо ще й зі свекрухою жити – це взагалі", – сказала співачка.

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  Система Orphus

  Загрузка...
  Коментування даної новини заборонено
  Підписатись не коментуючи
  E-mail:


  Перегляньте наше відео  Новини партнерів


  Цікаві новини


  Інші новини  Інші новини

  Загрузка...

  Погода в Україні


  Ми в facebook
  Додати на яндекс

  добавить на Яндекс  Твій гороскоп