Глянець / Фішки / Колишня дружина Остапчука порівняла його з Путіним, а Горняк назвала "професійною коханкою Шуфрича"

00:19, 03.07.2022

 друкувати

закрити
1220_image_12.jpg (55.23 Kb)

Колишня дружина Володимира Остапчука Олена Войченко продовжує підкидати хмиз у вогнище їхнього скандалу після розлучення.

Зірка дала інтерв’ю, де зробила сенсаційні заяви про шоумена. У ньому вона зізналась, що Володимир має психологічні проблеми.

"Це людина з розладом особистості. І не помічати це просто неможливо", – заявила Олена.

Олена порівняла колишнього з російським президентом Владіміром Путіним.

"Яскравий приклад – Путін. Ось він впевнений, що може так робити, але йому сказати неприємне слово не можна. Це жахливе порівняння, але це так. Щодо діагнозу я впевнена, бо я була присутня в кабінеті лікаря коли йому казали, що така проблема є. Запису в історії хвороби, я гадаю, немає. Хоча короткий курс лікування був", – заявила вона.

Також Войченко спростувала заяви Остапчука, що забороняє йому спілкуватись з дітьми. За її словами той сам не проявляє ніякої ініціативи. Також Олена додала, що Володимир вимагає її повернутися.

"Він прямим текстом хотів мені смерті , довго озвучував, що не потрібно було вивозити дітей і вони були у безпеці у бомбосховищі. Після того як мене послали п'ять разів, я зробила те саме. І після цього він образився і днів 20 не дзвонив", – розповіла Олена.

Олена вирішила висловитись і про теперішню дружину, назвавши її "професійною коханкою" Шуфрича.

"Доходимо до того, що інша мама, тому що притягується Христина в цей процес. В результаті я таки сказала що: вибач, але з професійної коханки Шуфрича ти не зліпиш матір моїх дітей. І це ображає страшенно і виходить проблема. Коротко: неадекватна людина обманює". Я не вірю, що вона нею стане. Бо це абсурдна ідея сама по собі. Крім того, її особисті характеристики однозначно дуже далекі від того, до чого звикли мої діти. Але її історію чи послужний список, як писали мені мої підписники в Інстаграм, просто приголомшливі", – сказала Олена.


Опубліковано 00:19, 03.07.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/42866kolishnya-druzhina-ostapchuka-porivnyala-iogo-z-putinim-a-gornyak-nazvala-profesiinoyu-kohankoyu-shufricha.html

 друкувати

закрити