Глянець / Фішки / Він на "нулі" зараз, - Женя Галич розповів про свого близького друга

11:43, 01.07.2022

 друкувати

закрити
9591_image_4.jpg (27. Kb)

Нещодавно лідер гурту "Бумбокс" Андрій Хливнюк зізнався, що у час війни сумує за створенням пісень. В свою чергу його зірковий колега Женя Галич у такий час ніяк не може налаштувати себе на творчість.

У розмові з журналістами лідер гурту O.Torvald розповів, що не має натхнення для створення нових композицій.

"Жодної ноти не написав. Навіть не знаю, як себе змусити. Я для хлопців співав, коли мене попросили. Працюю над собою та роблю зусилля для того, щоб розуміти, що це треба робити. Це як робота. Натхнення не багато", - розповів музикант.

Також через війну колектив не може виступати у повному складі. Адже співзасновник гурту Денис Мизюк не зміг приїхати на концерт, який нещодавно зіграли музиканти, бо перебуває у гарячій точці.

"Денис сказав мені як справжній чоловік: "Женя, я зараз не зможу. Не маю морального права". Він на «нулі» зараз. Був запит від нього, збирали гроші на придбання зв’язку для нього і його підрозділу. Він щодня виїжджає на позиції, йому потрібно бути максимально зібраним. У них там зараз пекло, і вони в цьому пеклі живуть щодня", - говорить Галич.


Опубліковано 11:43, 01.07.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/42850vin-na-nuli-zaraz-zhenya-galich-rozpoviv-pro-svogo-blizkogo-druga.html

 друкувати

закрити