Глянець / Фішки / Телеведуча Надія Матвєєва розсекретила, що має молодшого на 20 років бойфренда

03:12, 26.06.2022

 друкувати

закрити
5644_859b15a77068f71511cbea3cdac31602.jpeg (31.5 Kb)

Українська телеведуча Надія Матвєєва тримала своє особисте життя під секретом. Тому фанати не знали ніяких подробиць. Та все ж зірка наважилась привідкрити завісу таємниці.

У новому інтерв’ю вона зізналась, що вже понад рік її серце зайняте. Надія має коханого хлопця. Він не є публічним та медійним.

"Я знайома зі своїм коханим більше року. Він взагалі не публічна людина, не має жодного відношення до телебачення. Але за цей рік ми не тільки насолоджувалися життям, в нас були випробування – війна. І ми стали дуже близкими людьми", - сказала Надія.


Пара познайомилась на вечірці, де чоловік не знав хто така Матвєєва.

"Нас познайомили спільні знайомі на вечірці. Він не знав, хто я. Його навіть немає в соцмережах. Він працює в сфері, близькій до медицини. Я не думала, що буду з цим чоловіком, бо у нас відчутна різниця у віці. Він молодший за мене на 20 років. Раніше я вважала, що якщо хлопець молодший за мене – це табу в стосунках. Мої стереотипи зруйновані життям. Ми обговорили нашу різницю у віці, коли почали жити разом. Так, це виклик для нас, але це – прекрасно!" - додала вона.

53-річна Надія Матвєєва також розповіла, що її обранець є молодшим за неї на 20 років. В нього є діти, але вони не знайомі з нею.

Мама та син зірки знайлмі з її обранцем та не надто радо реагують на такі відносини Надії.

"Це сталося ще до війни, і це сприймалося нормально. Але коли наші стосунки перейшли на новий етап, і ми почали жити разом, ставлення змінилося. Мама і син його не дуже сприймають. Я тепер не тільки їм належу. У мого хлопця є діти. Але я люблю цього чоловіка, і нам дуже добре разом. Багато пар в часи війни ламаються, а ми, навпаки, такими близькими стаємо… " - зізналась Матвєєва.

Та, ймовірно, у пари серйозні плани, адже коханий вже встиг запропонувати зірці одружитись.

"Ми спілкувалися відеозв'язком і він сказав: "Я хочу одружитися на тобі. Вийдеш за мене заміж?". Виходить, що я сказала "так". Це не вважається освідченням, тому що немає обручки. І це не я сказала, а він – бо хоче влаштувати красиве освідчення", – поділилася зірка.Опубліковано 03:12, 26.06.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/42794televeducha-nadiya-matveeva-rozsekretila-szo-mae-molodshogo-na-20-rokiv-boifrenda.html

 друкувати

закрити