Твої новини

Новинки моди

Загрузка...

У НСТУ розповіли, які міста пропонували для проведення "Євробачення-2023"

Опубліковано Diana_Iliyina, 06:14, 23.06.2022.  Переглядів: 1091  Відправити другу: У НСТУ розповіли, які міста пропонували для проведення   Роздрукувати: У НСТУ розповіли, які міста пропонували для проведення

5516_858c012a603ced1078d01861b04568.jpeg (35.58 Kb)

Нещодавно Європейська мовна спілка (EBU) оголосила, що Україна не зможе провести пісенний конкурс "Євробачення-2023", тому звернулась до Великобританії задля проведення події у цій країні.

Голова наглядової ради НСТУ у інтерв’ю прокоментувала цю подію. Світлана Остапа зізналась, що Україна заповнила опитувальник з усіма умовами для проведення конкурсу.

"У Європейської мовної спілки є не те, що аргументи, є чіткі правила проведення пісенних конкурсів, і щороку вони, після того, як переможе та чи інша країна, які вона надсилає — папку з умовами й опитувальник, який треба заповнити.

Цей опитувальник був заповнений у кінці минулого тижня. У його заповненні брали участь і представники влади, тому що, зважаючи на війну в країні, в першу чергу цікавило питання безпеки. Було кілька зустрічей по Zoom. Ми отримали ось таку відмову. Адже попри те, що конкурс відбувається фактично в травні, підготовка до конкурсу розпочинається вже.

Є кілька умов, які треба виконувати, і є календар щодо виконання цих умов. Зокрема треба до 13 серпня надати фінансову гарантію. Вона в розмірі 15 млн євро. Для Суспільного мовника це сума дуже велика. Ці гроші треба десь шукати, в Україні війна, тож ці гроші буде знайти непросто.

Друга умова — це надати місто проведення і місце проведення. Тобто у місті має бути необхідна кількість місць для проживання в готелях і крита арена для проведення самого конкурсу. Наша сторона подала пропозиції щодо цього, але все одно питання безпеки переважило всі наші аргументи й наразі Європейська мовна спілка відмовила", - сказала вона.


Також жінка розповіла про можливі міста, які розглядали для проведення події в Україні.

"Ще до обговорення в різних колах (офіційно на такі рішення ніхто не виходив), але говорили, що це може бути навіть і Кропивницький. Потім сказали, що, можливо, Львів. Але зважаючи на те, що ракети летять і туди, і Львів, і на захід України. Думали навіть на кордоні самому в Чопі провести. Озвучувалися різні міста, але ракета не вибирає. Знаючи, де буде конкурс, якщо до того часу ще триватимуть бойові дії, ракета може прилетіти і у це місто", - додала Світлана Остапа.
Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп