Глянець / Фішки / Стало відомо ім’я "Міс України Всесвіт 2022"

14:12, 16.06.2022

 друкувати

закрити
35_image_10.jpg (13.42 Kb)

"Міс Україна Всесвіт" щорічно був організований у стилі великого заходу зі святкуванням. Та цьогоріч від цього відмовились.

Через війну в Україні глядачі не побачили традиційного відбору учасниць. Тому організатори конкурсу спільно зі своїми партнерами з США - Miss Universe самотужки визначили переможницю. Володаркою титулу стала Вікторія Апанасенко, яка у 2021 році була "Віце-Міс Україна Всесвіт 2021". Вона представить Україну на конкурсі "Міс Всесвіт-2022".

Вікторії Апанасенко 28 років та вона активно волонтерить та воює на інформаційному фронті. Дівчина допомагає готувати їсти для ЗСУ та українців, які постраждали від війни.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Viktoria Apanasenko (@crystal.viktoria)Українські організатори конкурсу зазначили, що вже розпочали співпрацю з дизайнерами про створення образів для Вікторії у конкурсі національних костюмів.

"Ми вже почали співпрацювати з дизайнерами над створенням вбрання для конкурсу національних костюмів, яке стане символом сили українського народу, та плануємо ряд важливих соціальних і волонтерських проектів спільно з послами інших країн і міжнародними організаціями. Сподіваємося на те, що з підтримкою з боку українців, Вікторія зуміє максимально гідно представити Україну на найбільшому світовому конкурсі краси Міс Всесвіт", - написали у дописі.


Опубліковано 14:12, 16.06.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/42686stalo-vidomo-imya-mis-ukraini-vsesvit-2022.html

 друкувати

закрити