Глянець / Фішки / Іраклі Макацарія розсекретив, як робив пропозицію 20-річній коханій

18:33, 05.06.2022

 друкувати

закрити
0459_image_12.jpg (29.25 Kb)

Наприкінці квітня 2022 року грузинський продюсер та колишній герой шоу "Холостяк" Іраклі Макацарія зробив пропозицію руки та серця своїй 20-річній обраниці Лізі.

Чоловік у розмові з Григорієм Решетником розповів детальніше про цю подію. Він зізнався, що почав планувати цей день ще рік тому та тоді вже робив каблучку.

"У мене кільце було зроблено... діамант, дизайн... приблизно за рік. Ми з моїм другом були у Києві, ми думали, розробляли дизайн, я хотів, щоб це було щось незвичайне та не за класикою. І вийшло", – розповів Макацарія.

Також виявилось, що така подія була сюрпризом для усіх присутніх. Про це не знали ні рідні, ні друзі пари. Іраклі лише поговорив з батьками Лізи.

"Я до цього окремо поговорив із батьками Лізи, розповів про свої наміри. Але Ліза ні про що не здогадувалася. Того дня за кілька годин я сказав своїм батькам, що в такий час вони мають бути в цьому місц"і, – поділився Іраклі.

Пара планує зіграти весілля вже цього року та зробити його пишним та масштабним.


Опубліковано 18:33, 05.06.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/42598irakli-makacariya-rozsekretiv-yak-robiv-propoziciyu-20-richnii-kohanii.html

 друкувати

закрити