Глянець / Фішки / Ведучий шоу "Один за всіх" пояснив, чому не служить в ЗСУ

22:28, 31.05.2022

 друкувати

закрити
8071_da1e06032083c34593711e4040c68a6f-quality_70xresize_crop_1xallow_enlarge_0xw_750xh_463.jpg (27.5 Kb)

Чимало українських зірок змінили мікрофони та свою звичну роботу на військову справу. Проте не кожному вдалось це зробити.

Український телеведучий та ведучий "Один за всіх" Сергій Костира зізнався, що не міг бути осторонь подій в Україні. Чоловік ще у перші дні пішов у територіальну оборону, а згодом захотів стати у лавах ЗСУ. Проте на фронт його не взяли через проблеми зі здоров’ям. Про це він розповів у розмові з ведучою "Вікна-новини" Яною Брензей.

"З перших днів я пішов у територіальну оборону. Після закінчення активної фази наступу на Київ вирішив, що ТРО для мене замало. І попрямував до воєнкомату. Зізнаюся, там не розповів усю правду про інсульт у 2003 році. Пройшов комісію, дуже хотів піти на фронт. Але наших військових не обдуриш. Мені зателефонували і сказали, що мене не пропустять з інсультом та другою групою інвалідності", - розповів Сергій.

Також чоловік розповів, що зараз волонтерить та знову є у лавах ТрО.

Поділився Сергій думкою і про людей з окупованих територій, які не підтримують Україну, а стоять на боці рашистів.

"Бридко, коли спілкуєшся з людьми з окупованих територій і вони починають підримувати позицію рашистів. Їм дуже сильно промивають мізки. Створюються певні обставини, при яких створюється хибна думка у людей в окупації, що обстрілюють їх та вбивають українські війська. Російські загарбники вдаються до того, що переодягаються у форму Збройних Сил України та обстрілюють житлові квартали", - сказав чоловік.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Сергій Костира (@serhiikostyra)


Опубліковано 22:28, 31.05.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/42548veduchii-shou-odin-za-vsih-poyasniv-chomu-ne-sluzhit-v-zsu.html

 друкувати

закрити