Глянець / Фішки / Настя Каменських пояснила, чому за декілька днів до повномасштабної війни поїхала з сім’єю у Іспанію

18:32, 19.05.2022

 друкувати

закрити
3246_image_12.jpg (35.21 Kb)

Українська співачка Настя Каменських та її чоловік репер Потап стали одними з зірок, який повномасштабна війна застала за кордоном.

У новому інтерв’ю артистка розповіла, чому виїхала з України напередодні вторгнення.

Настя зізналась, що разом з Потапом та їхніми мамами поїхали у Іспанію. Адже в той час Каменських готувала два альбоми - українською та іспанською мовами. Тому зірка приїхала у Мадрид, аби доробити роботу.

"Так вийшло, що й в мого чоловіка було п'ять днів для того, щоб виїхати в Іспанію, доробити мій іспанський альбом. І ми з двома мамами виїхали. Прокидаєшся від крику, тобі дзвонять і кажуть, війна почалася. А ти навіть не розумієш. Що означає слово "війна". Що таке війна? Це коли лунають сирени, коли вбивають людей. Я ніколи в житті не уявляла, що я взагалі у своєму житті буду таке переживати. Дякую всесвіту, дякую богу за те, що ми опинилися в безпечному місці саме в цей момент", - прокоментувала Настя.

Також зірка зізнається, що не раз думала, чому опинилась не в Україні саме у той час та вважає, що це воля Всесвіту.

"Я мільйон разів себе запитувала, як так всесвіт розпорядився і так ми перебували там. Ми повинні були повернутися наступного дня, 25 числа. Літаки скасували. У мене в понеділок були знімання. Був прямий ефір. У вівторок дуже багато було заплановано. Я готувалася до премії YUNA, я там повинна була співати свою нову пісню "Кришталь", - пояснила артистка.

Розповіла Настя і про те, що вони з Потапом не вірили новинам про можливий початок повномасштабної війни, тому продовжували працювати.

"Я ще дуже хвилювалася, тому що у мене дуже мало часу, тому що мені треба було закінчити свій іспанськомовний альбом, повернутися швиденько додому і розпочати підготовку до номера на YUNA, тому що ця пісня була нова, я ще ніколи її зі своїми музикантами не проходила, тому я взагалі не знала, як я зможу підготуватися. Ми не слухали новини, думали, не може такого статися, тому просто продовжували працювати", - сказала виконавиця.


Опубліковано 18:32, 19.05.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/42430nastya-kamenskih-poyasnila-chomu-za-dekilka-dniv-do-povnomasshtabnoi-viini-poihala-z-simeyu-u-ispaniyu.html

 друкувати

закрити