Глянець / Фішки / Олександра Заріцька зізналась, що окупанти пошкодили її машину та вкрали батареї

13:40, 19.05.2022

 друкувати

закрити
6950_image_11.jpg (28.84 Kb)

Солістка гурту KAZKA Олександра Заріцька через війну виїхала з Київщині та зараз займається волонтерством та бере участь у благодійних концертах.

Проте днями артистка повернулась додому. Зірка приїхала у Ірпінь, аби поглянути, у якому стані її будинок. Олександра зізналась, що окупанти не вкрали нічого, що є цінним для неї.

"З того, що мало цінність для мене, нічого не взяли. Фото, картини, які я малювала – це все залишилось. Вкрали досить дивні речі, як на мене, наприклад, сушарку для рушників з ванної кімнати, забрали величезні електричні батареї. Звичайно, перерили всі речі, перелопатили коробки з-під iPhone, мабуть, думали, що там лежать телефони", – розповіла Заріцька.

Та все ж артистка не наважилась повністю повернутись додому, а лише переночувала. Адже Київщина дуже небезпечна через те, що є замінованою.

"Ми залишились там переночувати, а на другий день прийшли сапери. Передивились усе і розповіли нам чимало жахаючих історій. Наприклад, про те, що міни залишають під бачком унітазу, в пральних машинках, у взутті та навіть під матрацами", - сказала вона.

Також співачка зізналась, що росіяни пошкодили її автомобіль, який залишився біля дому.

"На одній машині ми виїхали, а іншу залишили під будинком. І чомусь вони вирішили побити її сокирами. Мабуть, через те, що не змогли її угнати – ключів удома не було. Побили добряче і вкрали акумулятор, тож на ремонт доведеться нормально витратитися", - додала Олександра.


Опубліковано 13:40, 19.05.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/42428oleksandra-zaricka-ziznalas-szo-okupanti-poshkodili-ii-mashinu-ta-vkrali-batarei.html

 друкувати

закрити