Глянець / Фішки / Ми обговорювали це з чоловіком, - Ірина Федишин відповіла, чи готовий її коханий воювати

17:34, 03.05.2022

 друкувати

закрити
4615_image_18.jpg (19.54 Kb)

Співачка Ірина Федишин разом з чоловіком та дітьми активно займається волонтерством, аби допомогти українцям під час війни.

Раніше артистка зізнавалась, що її коханий, Віталій Човник, записався у територіальну оборону. Та зараз чоловік вже займається поставкою необхідних товарів для українських воїнів. Проте не виключає факту того, що піде воювати.

"Ми обговорювали з чоловіком те, що він може взяти в руки зброю. Він жартує: "Може, тобі щось купити, бо прийде та повістка, а тобі буде щось потрібно". Звісно, страшно таке чути, але ти розумієш, що сьогодні така ситуація в країні, країна воює і треба йти воювати, якщо повістка приходить", – поділилася виконавиця у інтерв'ю.

Також Федишин розповіла, що волонтерами стали і її сини - 11-річний Юрчик та 7-річний Олег.

"Спочатку, коли ми бачили всі ці жахи, я була у якомусь шоці, дітям також було дуже важко це сприймати. Але зараз ми намагаємося слідкувати, про що ми говоримо, аби там не звучали фрази "вбивають дітей", "ґвалтують дітей". Ми купили дрони для військових, а мої малі тими дронами захоплюються. Старший Юрчик, йому загалі це подобається, відео знімати, тому він розбирається. Ми спілкувалися з військовими, вони нам розповідали, які дрони треба, я навіть жартувала, що якщо є потреба у користуванні, то Юрчик може зняти відео. Так діти відчувають свій вклад", – розповіла Ірина.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Ірина Федишин 🎤Iryna Fedyshyn (@irynafedyshyn)


Опубліковано 17:34, 03.05.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/42290mi-obgovoryuvali-ce-z-cholovikom-irina-fedishin-vidpovila-chi-gotovii-ii-kohanii-voyuvati.html

 друкувати

закрити