Глянець / Фішки / Ірина Федишин зізналась, чи планує виїжджати за межі України

01:16, 03.05.2022

 друкувати

закрити
93_395301w540zc0.jpg (25.89 Kb)

Українська співачка Ірина Федишин залишилась з родиною на території України під час війни. Та залишається у Львові.

У новому інтерв’ю артистка розповіла, чи були у неї думки щодо того, щоб виїхати за кордон у час війни. Ірина зізналась, що навіть не думала про це, адже хоче допомагати тут.

"Взагалі не думали про те, аби виїхати. У нас багато родичів за кордоном. У мого батька багато братів, які жили в Польщі, багато родичів-поляків. Від них була нереальна кількість повідомлень. Навіть писали з Англії родичі, які поїхали, що вони нас чекають. І в Італії родичі, і в Америці, с житлом не було б ніяких проблем. Але я не хочу виїжджати за кордон, хочу бути тут і бути максимально корисною в цей важкий для країни час", – заявила Ірина.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Ірина Федишин 🎤Iryna Fedyshyn (@irynafedyshyn)Також Федишин сказала і про долю своєї квартири у Києві. За її словами, вона та весь будинок цілий.

"У нашій квартирі в Києві є консьєржка, ми телефонували туди. Каже, що все добре, квартира стоїть і будинок цілий. І ми сподіваємося, що туди нічого не прилетить. Але зараз немає такої потреби їхати в Київ, багато справ тут", – сказала Федишин.

Опубліковано 01:16, 03.05.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/42282irina-fedishin-ziznalas-chi-planue-viizhdzhati-za-mezhi-ukraini.html

 друкувати

закрити