Глянець / Фішки / "Антитіла" та Ед Ширан презентували спільну композицію

20:04, 03.05.2022

 друкувати

закрити
1058_70913562ee8f7c6eeff4f0ea4380feaf.jpeg (41.99 Kb)

Сьогодні, 2 травня відбулась довгоочікувана прем’єра колаборації українського гурту "Антитіла" та британського співака Еда Ширана.

Композиція "2Step" стала справжнім сюрпризом для українських слухачів. У пісні фронтмен гурту Тараса Тополя заспівав українською про те як "сирени обірвали наш сон", тобто про війну та її вплив на українців, які змушені втікати зі своїх рідних місцин. Український текст чудово поєднався з англійською Ширана.

Також артисти презентували відеокліп на спільну пісню. У кадрі музиканти гурту "Антитіла" показали українські краєвиди, адже саме там знімали свою частину відео, бо воюють на фронті під час війни.

"Пропозиція від Еда попрацювати разом – це вияв саме тієї справжньої підтримки України, яку демонструє народ Великої Британії протягом цієї війни. Мільйони людей не лише на словах, але конкретними вчинками показують, як це – по-справжньому стояти за свої принципи, демократію і свободу і підставляти своє плече тим, кому воно дійсно потрібне. Здавалося б, просто спільна пісня, але наскільки це символічно", – поділився Тополя.


Знімання відео , відбувалися в Ірпені, Києві і у Харківській області.

"Антитіла" присвятили це відео пам’яті українського режисера Дмитра Маніфеста, життя якого обірвалося занадто рано.

Режисером та продюсером відео виступив друг Дмитра – Дмитро Шмурак.

"Є люди, які готові йти з тобою і у вогонь, і у воду. Саме завдяки нашій дружбі з Маніфестом мені стало зрозуміло, що робити щось вполовину сили немає сенсу. Життя дуже бентежне, і тому, коли "Антитіла" попросили мене підтримати і фактично спродюсувати та самостійно відзняти відеокліп, я одразу погодився, хоча розумів, що це дуже складне завдання. Ми з командою намагалися зробити все можливе, щоб робота вдалася. Якби Діма був живий, він би точно був з нами на знімальному майданчику. Хлопцям хочу передати лише одне – повертайтеся живими!" – поділився Дмитро Шмурак.

Усі виручені кошти з монетизації відео на YouTube підуть на благодійність проєкту Music Saves UA та проєкту Всеукраїнської асоціації музичних подій.


Опубліковано 20:04, 03.05.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/42281antitila-ta-ed-shiran-prezentuvali-spilnu-kompoziciyu.html

 друкувати

закрити