Глянець / Фішки / "Холостяк" Алекс Топольський розповів, як займається волонтерством під час війни

22:35, 13.04.2022

 друкувати

закрити
5923_kbajkytizx77rjwcfgfn52pkfwkgyzbdqks7bre9.jpeg (18.63 Kb)

Головний герой любовного реаліті-шоу "Холостяк-12" Алекс Топольський зізнався, що допомагає Україні під час війни.

Чоловік розповів, що початок війни застав його не в Україні, проте він стежив за новинами та знав, що відбувається.

"Ранок 24 лютого застав мене не в Україні. Хоч я і стежив за новинами перед цим кілька тижнів, перші години все одно не вірилося, що росія справді почала вторгнення. Однак повідомлення та відео, які мені скидали мої друзі, що зосталися в Києві, не залишали сумнівів — це війна", - сказав Алекс у інтерв'ю для СТБ.

Також Алекс сказав, що доєднався до міжнародної гуманітарної організації HOPE Worldwide.

"Ця жорстока війна з першого дня змусила українок залишити свої домівки і виїхати з країни, рятуючи дітей від російських окупантів. Я розумів, що багато хто з них їде в нікуди, не маючи родичів або знайомих за кордоном, і вирішив, що буду їм допомагати разом з HOPE Worldwide. Ця організація з 1991 року допомагає біженцям з різних країн, розміщуючи їх у готелях і санаторіях Молдови, надає харчування, вирішує всі побутові та логістичні питання. Незважаючи на те, що потік біженців дуже великий, ми намагаємося допомогти кожному. Тут українки з дітьми можуть перебувати в безпеці кілька місяців, поки не стануть на ноги або не вирішать повернутися додому. Зараз я займаюся пошуком донорів для організації", - зізнався Топольський.

Окрім цього Топольський додав, що займається і інформаційним фронтом - публікує контент про війну в Україні, аби про це знав весь світ.

"Дуже мотивують люди, яких я бачу поруч із собою. Мотивує можливість допомогти Україні пережити цю катастрофу. Ми неодмінно переможемо, бо в нас у країні дуже сильні лідери, неймовірного духу люди з високим рівнем патріотизму, які готові померти, захищаючи свої сім’ї та рідну землю. Я вірю, що скоро над Україною знову буде мирне небо, і ми зможемо повернутися до наших звичних справ. І обов’язково всі разом подивимося-таки новий сезон реаліті "Холостяк"!" - додав він.

5978_aleks-e16476260966.jpg (209.35 Kb)

Опубліковано 22:35, 13.04.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/42092holostyak-aleks-topolskii-rozpoviv-yak-zaimaetsya-volonterstvom-pid-chas-viini.html

 друкувати

закрити