Глянець / Фішки / Ірина Федишин розповіла, як допомагає українцям під час війни

20:22, 02.03.2022

 друкувати

закрити
8723_5efcb16d7e516a304a904d362a2e.jpeg (24.91 Kb)

Українська співачка Ірина Федишин з сім’єю залишилась в Україні та під час війни вирішила допомагати українцям та військовим.

У своєму Інстаграм співачка розповіла, що зірка теж піддається паніці, але швидко опановує себе та старається бути корисною. Тому Ірина готує їсти та збирає допомогу солдатам.

"Від страшних нових важко себе організувати, уся робота валиться з рук. Постійно тривога і запитання: чим я можу допомогти? Але дуже стараюся зібрати себе до купи та. йду ліпити вареники, потім занесу діткам-біженцям. Потім буду шукати спальні мішки для наших військових. Дуже багато інформації в дірект, намагаюся бути корисною.
Друзі , старайтеся знайти для себе якусь справу, чим ви можете якось допомогти: фінансово, їжею, словами підтримки. В єдності наша сила", - написала зірка.


Також Федишин пояснила, чому не записує звернень до російських артистів. Ірина зізнається, що у неї немає друзів у Росії, тому вона немає з ким спілкуватись. А до російських матерів не звертається, бо не вміє говорити російською.

"Я не записую звернень до російських артистів, так званих друзів, бр мене немає там друзів. Я ніколи не розуміла цього сидіння на двох стільцях, цього лицемірства, яке сьогодні як ніколи видно. Я не записую звернень, до російських матерів, бо не вмію спілкуватися російською", - сказала зірка.

Проте артистка підбадьорювати українців та підтримує їх у воєнний час.

"Любі, мої українці, мій незламний народ! Сьогодні вами захоплюється увесь світ! Вашою мужністю і єдністю!
На жаль, у нас сьогодні багато горя і біди! Але я щиро вірю у нашу перемогу! І все до цього йде! Ми бачимо, як наша армія міцно тримає оборону. Як весь світ нас підтримує! Як кожен з нас проявляє свою допомогу і підтримку! Ми єдині і незламні ! Україна вистоїть!" - зізналась Ірина.


Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Ірина Федишин 🎤Iryna Fedyshyn (@irynafedyshyn)


Опубліковано 20:22, 02.03.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/41658irina-fedishin-rozpovila-yak-dopomagae-ukraincyam-pid-chas-viini.html

 друкувати

закрити