Глянець / Фішки / Blue Guru Games випустить нові ігри завдяки партнерству з Oryx Gaming

11:14, 10.02.2022

 друкувати

закрити

Компанія Oryx Gaming, що входить до складу Bragg Gaming Group, уклала робоче партнерство з Blue Guru Games, у рамках якого буде випущено низку ексклюзивних нових ігор.

Blue Guru розроблятиме насамперед гральні автомати онлайн Українських сайтів, та зокрема на європейські ринки також, в рамках програми Oryx з розповсюдження Blue Horn. Перша називатиметься Nemean Lion і буде доступна для всієї мережі операторів Oryx.


Blue Guru Games

Завдяки цьому партнерству компанія приєднається до низки студій-партнерів, які розробляють ігри у рамках програми Blue Horn компанії Oryx. Ця програма покликана забезпечити легкий доступ до ексклюзивного ігрового контенту за допомогою єдиного контракту та унікальної цифрової інтеграції.

Даг Фаллон, директор з контенту компанії Bragg, сказав: "Blue Guru зібрала сильну команду талантів, і їхній підхід до розробки ігор неймовірно добре поєднується з нашим портфельним підходом".

"Ігри Blue Guru поєднують у собі кілька унікальних дизайнів з чудовим художнім сюжетом, внаслідок чого виходять продукти, які дуже добре доповнюють наші власні ігри, що знаходяться у розробці. Ми завжди шукаємо партнерів, які додають цінність та привносять щось нове на ринок. Ми покладаємо великі надії на нашу співпрацю з Blue Guru і з нетерпінням чекаємо на можливість представити їх нашим європейським та американським партнерам-операторам".

Ендрю Брейтвейт, генеральний директор Blue Guru Games, прокоментував: "З моменту оголошення про свою присутність минулого року ми отримали фантастичні відгуки та інтерес до нашого контенту, і ця угода з Oryx є важливим кроком на нашому шляху до створення ексклюзивних та унікальних ігор, які розповідають історію та одночасно є дуже захоплюючими.


Oryx Gaming

"Ми дуже раді цьому партнерству і не можемо дочекатися запуску нашої першої гри із програмою Blue Horn від Oryx".


Опубліковано 11:14, 10.02.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/41452blue-guru-games-vipustit-novi-igri-zavdyaki-partnerstvu-z-oryx-gaming.html

 друкувати

закрити