Глянець / Фішки / Продюсер "Танців з зірками" назвав найконфліктніших українських артистів

15:35, 14.01.2022

 друкувати

закрити
7872_image.jpg (36.1 Kb)

Володимир Завадюк є керівником Big Entertainment Shows та займається багатьма шоу на українському телебаченні. Тому він часто зустрічається з зірками шоу-бізнесу та працює з ними.

У новому інтерв’ю Славі Дьоміну чоловік зізнався, що є знаменитості, з якими він багато та часто конфліктував. Ними виявились дві співачки - Наталя Могилевська та Тіна Кароль.

"Це Наташа Могилевська, яку я дуже люблю, і Тіна Кароль, яку я також дуже люблю. Багато людей хотіли б, щоб я її не любив або вона не любила мене, але це не так", – зізнався Володимир.

Також Володимир додав, що його дратує під час роботи з зірками. Виявилось, що часто артисти показують себе та не хочуть йти на поступки.

"Їх не цікавить, що їхня фраза, миттєво кинута, може накласти великий відбиток для людей, для яких це шоу, проєкт, програма – все їхнє життя. Вони не думають, що буде після них. Безумовно, дуже часто, коли у проєкті, наприклад, на "Танцях", у нас буває так, що на майданчику близько 40 зірок і починається боротьба характерів, думок, ідей. Хтось хоче вийти раніше, хтось – пізніше, хтось не хоче виходити в цій сукні, бо хтось уже в схожій сукні. Терпіти не можу лицемірство в обличчя, а потім за твоєю спиною роблять не дуже класні речі. Мені це не близько, це не про мої цінності", – сказав продюсер.


Опубліковано 15:35, 14.01.2022, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/41163prodyuser-tanciv-z-zirkami-nazvav-naikonfliktnishih-ukrainskih-artistiv.html

 друкувати

закрити