Глянець / Фішки / Дар’я Петрожицька зізналась, що поліція забрала у неї автомобіль

17:17, 29.11.2021

 друкувати

закрити
75_10c_photo66120382770817692.jpg (42.1 Kb)

Відома українська акторка Дар’я Петрожицька у новому випуску "Світського життя" зізналась про те, які у неї відносини з поліцією.

Катерині Осадчій зірка розповіла, що у неї навіть забирали автомобіль. Причиною стало неправильне паркування автівки. Тоді допоміг учасник шоу "Голос країни".

"Єдине, у мене якось забрали машину. Тому що я її неправильно припаркувала. Але був у нас колись на "Голосі" у команді Тіни Вася, він поліцейський і от якби не Вася, який написав мені в діректі в Instagram, я не знаю, як би я шукала ту машину", - сказала Петрожицька.

Також Дар’я отримала одного разу штраф від поліції.

"Це було єдиний раз. Я їхала о третій годині ночі з павільйону "Танців", я на той момент мешкала на Позняках і там немає де припаркуватися. Я кинула машину, думаю: "Все одно зранку їхати знов у павільйон". І просто я не встигла її забрати, ключі пищать, я біжу. Де моя машина? Нема. Я бачила, що там знак, я знала, що це неправильно. Але всі стоять і я як всі. Але це єдиний мій штраф і один раз я теж перевищила, мені прийшло повідомлення. Це теж я їхала з павільйону "Танців" додому. Але я пам'ятаю навіть той стан, коли я думаю: "Господи, хоч би не заснути за кермом, треба скоріше додому і попалася", - поділилася Дар'я.

Опубліковано 17:17, 29.11.2021, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/40766darya-petrozhicka-ziznalas-szo-policiya-zabrala-u-nei-avtomobil.html

 друкувати

закрити