Глянець / Фішки / Гурт BEZ Обмежень презентував новий кліп та альбом "Вільні люди"

18:37, 19.11.2021

 друкувати

закрити
6933_image_5.jpg (25.01 Kb)

Український гурт BEZ Обмежень вирішив шокувати своїх прихильників потужними прем’єрами. Колектив презентував кліп та пісню "Вільні люди" та порадував цілим однойменним альбомом.

19 листопада 2021 року відбулась прем’єра роботи групи.

У альбом увійшли 7 композицій. Деякі були презентовані вже раніше та встигли полюбитись публіці. Серед них: "Липень", "Героям", "Поклянись. Поцілуй. Обійми" та "ЛітоКамон". А деякі фанати почули вперше.

"«Вільні Люди» – це маніфест сильних, незалежних та вільних духом людей. Вільні люди – не тільки про народ, що живе на незалежній території, а й про особистостей, що мають внутрішню свободу і знають, як бути собою", - зізнались артисти.

Також група презентувала пісню "Вільні люди", яка стала головною у альбомі. У кліп артисти внесли усі 31 рік незалежності України та показали усіх, ким країна має гордитись.

"Цей кліп – про 31 рік незалежності - 31 гордість нації.
Ми виписали імена, події, факти, які хотіли бачити у цьому відео. Тих, хто надихав, на нашу думку, мільйони людей своїми вчинками. Події, що згуртували навколо себе і стали ключовими в історії нашої держави. Зібрали тих, хто проявив свою силу волі, щоб зробити Україну кращою, хто прославляв та прославляє її на світовій арені.

На екрані ви зможете побачити відео та фото-хроніки видатних людей та подій України, серед них: Андрій Шевченко, Валерій Лобановський, Кузьма Скрябін, Святослав Вакарчук, Ліна Костенко, Сергій Бубка, Георгій Гонгадзе, Небесна Сотня, Ан-225 «Мрія» та інші", - розповів гурт.


Опубліковано 18:37, 19.11.2021, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/40653gurt-bez-obmezhen-prezentuvav-novii-klip-ta-albom-vilni-lyudi.html

 друкувати

закрити