Новини

Join новини


Новинки моди

Загрузка...

Артем Пивоваров та Олег Скрипка презентували пісню на вірш легендарного шістдесятника

Опубліковано Diana_Iliyina, 16:31, 18.09.2021.  Переглядів: 748  Відправити другу: Артем Пивоваров та Олег Скрипка презентували пісню на вірш легендарного шістдесятника   Роздрукувати: Артем Пивоваров та Олег Скрипка презентували пісню на вірш легендарного шістдесятника

9843_ecd_img_0763.jpg (29.06 Kb)

Відомий український співак Артем Пивоваров у 2021 році запустив авторський проект під назвою "Твої вірші, Мої ноти". Головне метою його є дати нове дихання віршам легендарних українських поетів та познайомити українців з рідною культурою та літературою.

Артист вже перетворив у пісні такі творіння: "Мій рай" Михайла Старицького, "Тріолет" Івана Франка, "Минають дні, минають ночі" Тараса Шевченка (який заспівав разом з репером Ярмаком) та "Арфами, арфами" (виконав з Євгеном Хмарою та Павлом Шильком).

Новою роботою Артема стала співпраця з Олегом Скрипкою. Артисти заспівали пісню, текстом якої стали рядки Миколи Вінграновського з вірша "Романс".

Артем Пивоваров: "Я завжди дуже ретельно підходжу до вибору артистів, з якими мені було б цікаво створити якусь творчу колаборацію. У випадку зі Скрипкою, у нас вийшов повний коннект з самого початку - під час роботи над новим звучанням хіта "Воплі Відоплясова" "День Народження" у нас на студії, я вирішив показати Олегу кілька напрацювань проекту «Твої Вірші, Мої Ноти». Після того, як я побачив його зацікавленість і запропонував йому зробити щось "романсове" в цьому напрямку".

Олег Скрипка: "Співпраця виявилася дуже плідною і Артем розповів мені про свою творчу ініціативу "Твої Вірші, Мої Ноти", запропонував заспівати разом. Мені ідея дуже зайшла: я за пропаганду української культури в усіх її проявах. Я запропонував "Романс" Вінграновського, Артему дуже сподобалося, тому він швидко написав мелодію, я "додав" свою частину. Взагалі дуже приємно, коли молоде покоління підтягується на такі проекти, заново відкриває для себе і для публіки геніальну українську поезію".

Глянець

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Система Orphus

Загрузка...
Коментування даної новини заборонено
Підписатись не коментуючи
E-mail:


Перегляньте наше відеоНовини партнерів


Цікаві новини


Інші новиниІнші новини

Загрузка...

Погода в Україні


Ми в facebook
Додати на яндекс

добавить на ЯндексТвій гороскоп