Глянець / Фішки / Яна Клочкова обурилась через те, що її не запросили на святкування Дня Незалежності України

10:49, 25.08.2021

 друкувати

закрити
5674_s0kzadebx8xdi1vkb2ouf9ymtgrfn0d7v620na1h.png (18.69 Kb)

День Незалежності України цьогоріч стало дуже масштабним святом. Країні виповнилось 30 років, тому уряд організував багато подій.

Однією з них став святковий парад. На подію було запрошено безліч український зірок, серед яких, наприклад, Катя Осадча та Юрій Горбунов.

Також гостями стали і спортсмени - Андрій Шевченко, якого нагородили орденом, Дар’я Білодід, Лілія Подкопаєва, Жан Беленюк, фото з якими опублікувала продюсерка Ірина Горова.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Gorovaya Irina (@gorovaya_irina)Одна з найтитулованіших спортсменок України плавчиня Яна Клочкова. Виявилось, що її не запросили на святкування. Адже вона багаторазова чемпіонка світу, Європи та Олімпіад. Таке рішення обурило Яну і вона висловила у соціальних мережах.

"У такі дати як сьогодні, у 30 річницю Дня Незалежності України, хочу звернути увагу на важливість участі та присутності на офіційному рівні олімпійських чемпіонів та відомих спортсменів України. Хто прославив нашу країну на міжнародній арені, хто намагався покращити імідж України.
Щороку, незалежно від того, де я, приїжджаю до Києва, щоб відзначити свято нашої країни.
Це важливо для мене!
Кожного разу мене запрошували на святкування і я була рада розділити цей день з тими людьми, які так само як і я колись прославляли нашу країну на міжнародній арені. Чомусь цього не сталося. Може мої медалі та медалі багатьох інших спортсменів згасли?
Добре, найбільш титулований спортсмен України та чотири олімпійський чемпіон не запросили ні до збірної на Олімпіаду в Токіо, ні на парад до 30-річчя незалежності України, але роблю це багатьом відомим спортсменам України - КРАЇНА ВТРАЧАЄ ЧЕМПІОНІВ!!" - поділилась зірка.


Опубліковано 10:49, 25.08.2021, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/39632yana-klochkova-oburilas-cherez-te-szo-ii-ne-zaprosili-na-svyatkuvannya-dnya-nezalezhnosti-ukraini.html

 друкувати

закрити