Глянець / Фішки / Лілія Ребрик розповіла своє літо: літала на гелікоптері, підвернула ногу та більше працювала, ніж відпочивала

18:50, 10.08.2021

 друкувати

закрити
1731_image_5.jpg (19.29 Kb)

Відома українська акторка та телеведуча Лілія Ребрик стала однією з небагатьох зірок, які провели своє літо дуже активно. Зірка встигла і попрацювати, і відпочити та навіть знайшла час на подорожі.

У своєму Інстаграм вона вирішила розповісти про свої спогади про тепле літо, які вже встигла отримати за два місці теплої пори. Зокрема Лілія зізналась, що літала над Київщиною на гелікоптері. Також жінка збирала ягоди та навіть встигла травмувати ногу.

"Ось я, наприклад, цього літа літала над Київщиною на гелікоптері, збирала свій овочево-ягідно-фруктовий урожай, ніжилася у теплій морській піні, підвернула ногу і вже майже одужала, наїлася досхочу полуниці, морозива, а загалом - більше працювала, аніж відпочивала", - додала артистка.

Також Лілія розповіла, що цього літа встигне ще попрацювати над проектом, який фанати побачать восени.

"А ще, попереду багато цікавої роботи, плоди якої ви побачите вже восени", - заінтригувала Ребрик.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Лілія Ребрик (@liliia.rebrik)


Опубліковано 18:50, 10.08.2021, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/39468liliya-rebrik-rozpovila-svoe-lito-litala-na-gelikopteri-pidvernula-nogu-ta-bilshe-pracyuvala-nizh-vidpochivala.html

 друкувати

закрити