Глянець / Фішки / Ірина Федишин поділилась фото з сином у Буковелі

04:00, 19.01.2021

 друкувати

закрити
7893_8f7_foto8.jpg (24.32 Kb)

Ірина Федишин призупинила свою гастрольну діяльність. Зимові канікули вона проводить зі своєю сім’єю - чоловіком та синами.

У своєму Інстаграм зірка поділилась знімками з відпочинку. Для нього вони обрали український Буковель, на відміну від багатьох зірок, які вирушили у теплі краї.

На одному з відео Ірина позує як справжня лижниця. Вона одяглась у лижний костюм, маску, шолом. Також таке обмандирування захищає від нав’язливих фанатів, так співачку точно не впізнають.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Ірина Федишин 🎤Iryna Fedyshyn (@irynafedyshyn)Згодом вона поділилась фото з лижної гірки. Там вона позувала у такому ж образі. Однак вже показала своє обличчя. Ірина зробила макіяж та накрутила локони.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Ірина Федишин 🎤Iryna Fedyshyn (@irynafedyshyn)Також Федишин показала знімок зі своїм сином Олегом. Хлопець був одягнений у чорний костюм з червоними смужками та у синій шолом.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Ірина Федишин 🎤Iryna Fedyshyn (@irynafedyshyn)Ірина розповіла, що кататись дуже холодно, але вони відігріваються теплим чаєм та багато рухаються.


Опубліковано 04:00, 19.01.2021, в журналі Глянець
Постiйна адреса статтi: http://glianec.com/fishka/37612irina-fedishin-podililas-foto-z-sinom-u-bukoveli.html

 друкувати

закрити